SON DAKİKA
hava
Google News

Esra Erol Hayattaki En Büyük Zaafını Açıkladı

Ekranların başarılı ismi Esra Erol, basınla bir araya gelerek soruları yanıtladı. Esra Erol, hayattaki en büyük zaaflarından birini açıkladı.

Son Güncelleme :

28 Şubat 2024 - 8:59

/ 137 views kez okundu.
Esra Erol Hayattaki En Büyük Zaafını Açıkladı

ATV’deki programı ile her gün ekranlara gelen Esra Erol, basın ile bir araya gelerek soruları yanıtladı. Esra Erol, hayattaki en büyük zaaflarından birisini de açıkladı.

ATV’nin Esra Erol’da programı ile yıllardan beri en çok izlenen ismi olan Esra Erol, 2010 yılında Ali Özbir ile başladığı evliliğini sürdürüyor. Bu evliliğinden 2 çocuk sahibi de olan Esra Erol bir eğlence merkezindeki aile etkinliğinde kameralara yansıdı. Güzelliği, saçları ve giyimi ile yakından takip edilen başarılı sunucu, güzelliğinin sırrı sorulmasının ardından bilinmeyen bir yönünü anlattı.

“En Büyük Zaafım O”

İnsan kendini güzel hissetmesinde ruhunun çok önemli olduğunu söyleyen Esra Erol, beslenmesine ve spora önem verdiğini aktardı. “İnsanın güzel hissetmesi ruhunun hissettiğiyle çok alakalı. Bazen bir sabah kalkıyorsunuz, her zamanki gibisiniz ama içinizdeki enerji ve yapabilirim duygusu kendinizi güzel hissettiriyor. Benim için güzel olmanın karşılığı sağlıklı olmaktan geçiyor. Düzenli spor yapmaya çalışan biriyim. Yürüyüşe önem veriyorum. Dikkatli beslenmeye çalışıyorum. Güzel bir sabun ve onun kokusu, iyi temizlenmiş bir cilt benim için. Herkesin güzellik sırrı olabilir ama dediğim gibi içimiz ne hissediyorsa oyuz” diyen Esra Erol, açıklamasında sabuna vurgu yaparak dikkat çekti. Bu açıklama üzerine Sabunla ilgili bir takıntısı olup olmadığı sorulan sunucu, bu duruma sabun temizliğine zaafı olduğunu söyleyerek yanıt verdi ve “Sabunu çok seviyorum. Sabunun temizliğine karşı zaafım var. Sabun hayatımda olmazsa olmaz” dedi.

Esra Erol Hayattaki En Büyük Zaafını Açıkladı

41 yaşındaki sunucu, çocukların kendisini ifade etmesi gerektiğini ve çağın çocuklarının kendi çocukluk dönemlerine göre çok daha farklı olduğunu da söyledi. “Küçük çocuk bir olayla ilgili eleştiri ve yorum getirdiğinde toplumumuzda biraz garipseniyor ama artık çağın çocukları öyle değil, kendilerini ifade etmesine fırsat vermemiz gerekiyor” diyerek bu konudaki görüşlerini aktaran Esra Erol sözlerini bu şekilde noktaladı.

Kaynak: Magazin Haberleri

YORUM ALANI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

marsbahis