SON DAKİKA
hava
Google News

23 Ağustos’ta Yaşanan Son Dakika Magazin Haberlerini ve Güncel Magazin Olaylarını Anlatıyoruz!

‘Güncel magazin haberleri neler? Bugün yine magazin dünyasında hangi ünlü isimler çok konuşuldu?’ gibi sorularınıza cevap olacak haberlerin hepsi için sizi içeriğe doğru alabiliriz…👇 1. Çok Güzel Hareketler Bunlar programıyla ünlenen ve yine aynı yarışm…

Son Güncelleme :

29 Şubat 2024 - 6:39

/ 83 views kez okundu.
23 Ağustos’ta Yaşanan Son Dakika Magazin Haberlerini ve Güncel Magazin Olaylarını Anlatıyoruz!

‘Güncel magazin haberleri neler? Bugün yine magazin dünyasında hangi ünlü isimler çok konuşuldu?’ gibi sorularınıza cevap olacak haberlerin hepsi için sizi içeriğe doğru alabiliriz…👇

1. Çok Güzel Hareketler Bunlar programıyla ünlenen ve yine aynı yarışmada tanıştığı Oğuzhan Koç ile birlikteliği olan Zeynep Koçak, ‘Hiç aldatıldın mı?’ sorusuna verdiği yanıt ile Oğuzhan Koç’a yaptığı gönderme ile çok konuşuldu!

2. 1990’ların popüler ismi Engün Kalender’in çöp evde yaşadığı ortaya çıktı! Kalender ise kendisini bu eve Gülben Ergen’in kilitlediğini iddia etti. İddialara Ergen’den yanıt gecikmedi!

3. Mehmet Ali Erbil ile davalık olan TikToker Ece Ronay, daha önce ‘dilenci’ dediği Erbil’in kızı Yasmin’e de açtı ağzını yumdu gözünü!

4. Serenay Sarıkaya’dan Demet Özdemir’e, Kıvanç Tatlıtuğ’dan Hande Erçel’e birçok Türk oyuncunun yer aldığı ‘servet listesi’ yine biz züğürt çenemizi yordu!

5. Survivor’ın gözde isimlerinden Nagihan Karadere, geçiş yapacağı sektörü ve yeni mesleğini duyurdu!

6. YouTuber Duru Önver, kendisine takipçilerinden gelen sır ve itirafları paylaşarak yine ağzımızı açık bıraktı.

YORUM ALANI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

marsbahis