SON DAKİKA
hava
Google News

Gamze bebeğe ne oldu, bulundu mu? 2 yaşındaki bebeğin kaybında yasak aşk iddiaları

Son Güncelleme :

22 Şubat 2024 - 9:57

/ 46 views kez okundu.
Gamze bebeğe ne oldu, bulundu mu? 2 yaşındaki bebeğin kaybında yasak aşk iddiaları

Ömer Gündoğdu kardeşinin eşi Gülbane’nin yasak aşkı Mecit yüzünden çocuğunun kaçırıldığından şüphelenirken, yayına bağlanan Gülbane Hanım, ”Bahsedilen kişiyle ilişkim yoktu beni tehdit ederdi, ondan şüpheleniyorum” diyerek kendisini savundu.

Taraflar karşılıklı olarak birbirini suçlarken Gülbane’nin Ömer Bey’in eşi hakkında ortaya attığı iddialar ise olayı daha çok karıştırdı.Mecit ile nasıl tanıştığını söylemek istemeyen Gülbane, “Yasemin’in başka birisi ile ilişkisi vardı. Çocuk o yüzden kaçırıldı” şeklinde konuştu.

Ömer Gündoğdu, olaya şahit olan o zaman 10 yaşında olan çobanlık yapan Anıl adlı kişinin Gamze’yi torbaya koyduklarını gördüğünü ifade ederek, “Anıl’ı bildiklerini söylemesi için polise götürdüm ama polise gittiğimizde Mecit’in tehditlerinden korkarak doğru ifade vermedi” dedi.

Mecit Yıldırım’ın kızı yayına bağlanarak, Gamze Gündoğdu’nun kaybından Gülbane’yi sorumlu tuttu.

Küçük olduğu zamanlarda her şeyi hatırladığını söyleyen Mecit Yıldırım’ın kızı, “Ömer Bey ile babam tartıştı ama babam böyle bir şey yapmadı. Bu olayı Gülbane Hanım yaptı bence. İntikam almak için böyle bir şey yaptı. Olaydan sonra daire aldı” dedi.

19 yıl önce kayıp Gamze Gündoğdu ile başka bir çocuğunda kaçırıldığını söylenirken daha sonra diğer çocuğun bulunduğu söylendi.

Hakkındaki iddiaları reddeden Mecit Yıldırım, Gamze’nin kaybında Gülbane başta olmak üzere annesini ve babasını suçladı.

Şüphelerin odağındaki kişiler Mecit Yıldırım ve Gülbane canlı yayındaki yüz yüze gelerek karşılıklı suçlamalarda bulundular.

marsbahis