SON DAKİKA
hava
Google News

Yüksek performansın temsilcisi Semruk eserleriyle buluşmanın tam vakti

Monster Notebook, şubat ayına özel kampanyasıyla seçili Semruk S7 modellerine en ulaşılabilir fiyatlarla sahip olma imkanı sunuyor.

Son Güncelleme :

08 Şubat 2024 - 0:24

/ 19 views kez okundu.
Yüksek performansın temsilcisi Semruk eserleriyle buluşmanın tam vakti


Monster Notebook, şubat ayına özel kampanyasıyla seçili Semruk S7 modellerine en ulaşılabilir fiyatlarla sahip olma imkanı sunuyor. Sunduğu yüksek performans ile oyuncuların gönlünde farklı bir yeri olan eser serisi, kaçırılmayacak bir kampanyayla kullanıcıların karşısına çıkıyor. Oyun tutkunları için de eşsiz yüksek performans sunan eserler, hudutların ötesine geçmeye imkan tanıyor. Profesyonel oyuncuların yanı sıra mimarlardan mühendislere, tasarımcılardan içerik üreticilerine kadar birçok kullanıcının da birinci tercihi olan Semruk eserleri, hayatı kolaylaştırıyor. Tabiatı gereği safkan bir güç sunan Semruk serisi eserlere, 1-29 Şubat tarihleri ortasında Monster Notebook mağazalarından ve web sitesinden eşsiz indirimlerle sahip olmak mümkün.   

Kişiselleştirilebilir özellikler sunan Semruk eser serisi, içerisinde barındırdığı yapay zeka teknolojisiyle de öne çıkıyor. Yüksek performansın en son teknolojik özelliklerle buluşmasından doğan eserler, kuralların kullanıcılar tarafından koyulmasını sağlıyor. Kullanıcılar Semruk eserleriyle hudut tanımadan çalışabiliyor ve bu kampanya sayesinde yüksek performansın tadını çıkarıyor. 

Türkiye’de oyun bilgisayarı denildiğinde akla gelen birinci marka olan Monster Notebook, her şartta en yüksek performansı arayan oyuncular, mimarlar, mühendisler, dizayncılar ve içerik üreticileri için geliştirilen seçili Semruk S7 modellerinde 1-29 Şubat tarihleri ortasında en ulaşılabilir fiyatları sunuyor. 

Üst seviye performans, ezber bozan konfigürasyon

Semruk S7 notebook’lar premium donanım konfigürasyonuyla hem oyunlarda hem gündelik kullanımda hem de profesyonel çalışmalarda ezber bozuyor. Yüksek performans beklentilerine yanıt veren özellikleriyle öne çıkan seri, Monster ekosisteminin en güçlü canavarları olarak rekabette hudutları zorluyor. 

Monster Notebook, Semruk S7 RTX 4090, 4070 ve 4060 ekran kartı ve i9, i7 işlemci seçenekleriyle herkesin gereksinimine uygun tahliller üretiyor. Şahsileştirme imkanı tanıyan Semruk serisi eserler, güçlü donanım konfigürasyonlarını bir üst segmente taşıyor.

Semruk’ların en yırtıcı canavarı: Semruk S7 V9.3

Donanım özelleştirme opsiyonuna sahip Semruk’ların en yırtıcı canavarı Semruk S7 V9.3, Intel’in en üst seviye taşınabilir işlemcisi i9-13980HX ile hem oyunlarda hem de performans gerektiren çalışmalarda gücü, muvaffakiyet ve galibiyet tutkusunu kullanıcıların ellerine bırakıyor.  

Yüksek çözünürlük, 17 inç QHD+ altın oran ekran, 6x Hoparlör, DTS teknolojisi (Dijital Theatre Systems), 240 Hz yüksek tazeleme suratı ve en akıcı, en gerçekçi tecrübesi sunan Nvidia GeForce RTX 4090 ekran kartına sahip olan notebook, MUX switch dayanağı ile grafik gücünün tamamının istenirse harici ekran kartından alınabilmesini sağlıyor. 

Özelleştirilebilir renk, aydınlatma ve GPU ayarları

Devrim niteliğindeki yapay zeka takviyeli DLSS 3.5 teknolojisini ve en güçlü RAM ve SSD’leri barındıran serinin üyeleri; özelleştirilebilir renk, aydınlatma, GPU ayarları, neredeyse ışık suratındaki transfer suratı ve paylaşımlı soğutma ile yüksek performans sunuyor. Eşsiz özellikleriyle oyuncular için kesintisiz oyun tecrübesi sağlayan eserler, profesyonellerin de iş süreçlerini hızlandırıp kolaylaştırıyor. 

Ömür uzunluğu bakım garantisi ile daha uzun ömürlü 

Monster Notebook, “Ömür Uzunluğu Fiyatsız Bakım Garantisi” kapsamında fiyatsız bakım hizmeti sunarak üstün müşteri tecrübesi siyasetinin hakkını veriyor. Bu hizmetten yararlanmak isteyen kullanıcılar, mutabakatlı kargo şirketleriyle Monster Notebook’larını fiyatsız olarak teknik servislere gönderebiliyor. Bakım hizmeti kapsamında yapılan fan, toz, klavye, ekran paklığı ve termal macun yenilemesi üzere süreçler aygıtların birinci günkü performansını koruyor ve kullanım ömrünü uzatıyor. Monster Notebook, birinci 15 gün içinde şartsız iade sağlıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis