SON DAKİKA
hava
Google News

Yaratıcılığınıza İlham Verin: HUAWEI GoPaint Çizim Yarışı Başladı

Huawei, HUAWEI GoPaint Çizgini Konuştur Ödüllü Çizim Yarışması’nı resmi olarak başlattı.

Son Güncelleme :

08 Şubat 2024 - 16:12

/ 24 views kez okundu.
Yaratıcılığınıza İlham Verin: HUAWEI GoPaint Çizim Yarışı Başladı


Huawei, HUAWEI GoPaint Çizgini Konuştur Ödüllü Çizim Yarışması’nı resmi olarak başlattı. İştirakçiler, 29 Şubat 2024 tarihine kadar dijital sanat hünerlerini Huawei’nin yaratıcılığı teşvik etme istikametindeki kararlılığını somutlaştıran online aktiflikte sergileyebilecekler. HUAWEI GoPaint Çizgini Konuştur Ödüllü Çizim Yarışı, yaratıcıların yahut yaratmayı seven herkesin kendilerini söz etmeleri, yaratıcılığın tüm tabiatına ilham vermeleri ve sanatsal yaratımda daha fazla insanı güçlendirmeleri için bir platform.

Keyifli yaratıcılık özellikleri sunmak için tasarlanan Huawei tabletleri ile aktiflik, global tüketicileri ‘Güzellik Yaratma’ konseptini söz etmeye teşvik etmeyi amaçlıyor.

 

HUAWEI GoPaint Yaratıcılığı Ateşlemeyi ve Heyecan Verici Mükafatlar Kazandırmayı Hedefliyor

HUAWEI GoPaint Çizgini Konuştur Ödüllü Çizim Yarışı, sanatsal yaratım konusunda tutkulu olanlara davetiye göndererek, içlerindeki yaratıcı ruha ilham ve güç veriyor.

Huawei, sanatkarlara ve sanatseverlere kendilerini tabir edebilecekleri yaratıcı bir platform sunmakla kalmıyor, tıpkı vakitte en yeni HUAWEI MatePad Pro 13.2 ile yaratıcı tecrübesi yükseltiyor. Bu aygıt, esnek OLED ekrana, sadece 5,5 mm’lik ultra ince bir dizayna ve 580 g yükünde hafif bir gövdeye sahip. Sürükleyici ekranı, %94 üzere etkileyici bir ekran-gövde oranına sahip. 16.000’den fazla basınç algılama düzeyi sunan HUAWEI M-Pencil (3. Nesil) ile eşleştirildiğinde, çeşitli sanatsal tarzlarda ustalık sağlıyor. Yaratıcı zihinler için özel olarak tasarlanan HUAWEI MatePad Pro 13.2, sanatsal vizyonunuzun eşsiz bir hassasiyet ve çarçabuk yakalanmasını mümkün kılıyor.

Yaratmanın kozmik bir davet olduğu fikrini benimsiyorsanız, sizi dijital fırçanızı almaya ve ‘GoPaint’ yapmaya davet ediyoruz!

HUAWEI GoPaint, kazananları aşağıdakileri içeren yaratıcılık fonu ile ödüllendirecek:

Genel Kazanan: HUAWEI MatePad Pro 13.2

Kategori Birincileri: HUAWEI Matepad 11.5 PaperMatte

Kategori İkincileri: HUAWEI Matepad 11.5

Kategori Üçüncüleri: HUAWEI Matepad T10S 2 + 32

 

Nasıl İştirak Sağlanır

HUAWEI GoPaint Çizgini Konuştur Ödüllü Çizim Yarışına katılmak için, yapıtınızı son müracaat tarihi olan 29 Şubat 2024 Türkiye Saatiyle 24:00’ten (GMT +3) evvel aşağıdaki yollardan biriyle göndermeniz kafidir:

Yöntem 1: Telefonunuzda yahut tabletinizde My HUAWEI uygulamasını açın ve uygulamaya kaydolun. Akabinde çalışmanızı uygulamadaki GoPaint sayfasına gönderin.

Yöntem 2: Çalışmanızı HUAWEI Community sayfasındaki ilgili başlığın altına, müsabakaya katılacağınız kategoriyi de belirterek çalışmanızı yükleyin. consumer.huawei.com/tr/community/details/topicId_189243/

 

Kültür, Kent Görüntüleri ve Karakterler Ortasında Yaratıcı Bir Yolculuk

HUAWEI GoPaint Çizgini Konuştur Ödüllü Çizim Müsabakası, aşağıdakileri içeren üç kavramsal kategoriden oluşur:

Kültür: Kültür, her yaratıcının davetidir, ruhumuzun özüdür, hayat tecrübesinin ilhamla buluştuğu yerdir ve olasılıklar sonsuzdur.

Şehir: Hayatımızın birçoklarını kendi yarattığımız beton ormanlarda geçiriyoruz. Şayet dünya boş bir tuvalse, kentler de ona renk veren çizgiler, noktalar ve fırça darbeleridir.

Karakter: Etrafımızdaki beşerler olmadan biz bir hiçiz. Her gün şahit olduğumuz nezaket, yürek, sevgi ve dayanıklılık hareketleri, hayatlarımıza mana ve hedef kazandıran besinlerdir.

Başvuru Koşulları

Eserler JPG yahut PNG evrakları halinde, en az 300 dpi çözünürlükte ve evrak boyutu 20 MB’ı geçmeyecek biçimde gönderilmelidir. 

Katılımcıların, çalışmalarını en uygun kategoriye göndermeden evvel her bir kategoriyi dikkatlice incelemeleri tavsiye edilir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis