SON DAKİKA
hava
Google News

Ustalara Hürmet Konseri salona sığmadı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Türk Müziğinin unutulmaz isimleri olan, Cem Karaca, Barış Manço, Erkin Koray, Ayten Alpman ve Neşet Ertaş’ı ‘Ustalara Saygı’ konseri ile andı. Bir periyoda damgasını vuran usta sanatkarlar, AKM salonunun dolduran Antalyalılar tarafından unutulmaz müzikleri ile sevgi ve hasretle anıldı

Son Güncelleme :

10 Şubat 2024 - 23:24

/ 15 views kez okundu.
Ustalara Hürmet Konseri salona sığmadı


Antalya Büyükşehir Belediyesi, Türk Müziğinin unutulmaz isimleri olan, Cem Karaca, Barış Manço, Erkin Koray, Ayten Alpman ve Neşet Ertaş’ı ‘Ustalara Saygı’ konseri ile andı. Bir periyoda damgasını vuran usta sanatkarlar, AKM salonunun dolduran Antalyalılar tarafından unutulmaz müzikleri ile sevgi ve hasretle anıldı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Bando ve Kent Orkestrası tarafından gerçekleştirilen Ustalara Hürmet konseri vatandaşlar tarafından ağır ilgiyle karşılandı. Şefliğini Umut Özdiken’in, düzenlemelerini Hasan Özer Özbay, İsmail Tepe’nin yaptığı, konserde; Cem Karaca, Barış Manço, Erkin Koray, Ayten Alpman ve Neşet Ertaş üzere Türk Müziğinde hafızalara kazınan isimlerin müzikleri Ümit Burak Tekinay ve Elif Eda Saraçlar tarafından seslendirildi.

 

SEVGİ VE HASRETLE ANILDILAR

Atatürk Kültür Merkezi (AKM ) Aspendos Salonu’nda gerçekleştirilen konserde ustaların unutulmaz yapıtları seslendirilirken tüm salonu dolduran vatandaşlar müziklere eşlik ederek sevgi ve hasretle sanatkarları andı. Türk bayrakları ile salonu dolduran dinleyiciler, Konser sonunda Kültür ve Toplumsal İşler Dairesi Lideri Okan Yavuz; Büyükşehir Belediye Lideri Muhittin Böcek ismine, Umut Özdiken, Ümit Burak Tekinay, Elif Eda Saraçlar ve Hasan Özer Özbaya çiçek ve ikram takdim etti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis