SON DAKİKA
hava
Google News

Türkiye Yüzyılı yürüyüşümüz emin adımlarla devam ediyor

Darıca Belediye Lideri ve Cumhur İttifakı Darıca Belediye Lider Adayı Muzaffer Bıyık, gece gündüz orta vermeden saha çalışmalarına devam ediyor.

Son Güncelleme :

26 Şubat 2024 - 18:00

/ 95 views kez okundu.
Türkiye Yüzyılı yürüyüşümüz emin adımlarla devam ediyor


Darıca Belediye Lideri ve Cumhur İttifakı Darıca Belediye Lider Adayı Muzaffer Bıyık, gece gündüz orta vermeden saha çalışmalarına devam ediyor. Gittiği her noktada vatandaşlar tarafından büyük bir ilgiyle karşılanan Lider Muzaffer Bıyık, gösterilen dayanağa teşekkür ederek “Desteğini her vakit gerimizde hissettiğimiz vatandaşlarımızla birlikte Türkiye Yüzyılı yürüyüşümüz emin adımlarla devam ediyor” dedi.

Her fırsatta vatandaşların ortasında olan ve saha çalışmalarını orta vermeden sürdüren Darıca Belediye Lideri ve Cumhur İttifakı Darıca Belediye Lider Adayı Muzaffer Bıyık, Darıca’yı karış karış gezmeye devam ediyor. Hafta sonu AK Parti Kocaeli Milletvekili Prof. Dr. Sadettin Hülagü, AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman ve AK Parti Darıca İlçe Lideri Köksal Şakar ile birlikte sivil toplum kuruluşları ve esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Lider Muzaffer Bıyık, mesken toplantıları da düzenleyerek mahalle sakinleriyle hasbihal etti. Gittiği her programda vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılanan Lider Muzaffer Bıyık, gördüğü ilgi ve takviyeden ötürü Darıcalılara teşekkür etti.

TÜRKİYE YÜZYILI YÜRÜYÜŞÜMÜZ DEVAM EDİYOR

Vatandaşların kendisine gösterdiği teveccühe layık olmak için gece gündüz demeden canla başla çalışmaya devam edeceklerini tabir eden Lider Muzaffer Bıyık, “Biz Darıcalıları, Darıcalı hemşerilerim de bizi bilir. Nasıl ki 5 yıl boyunca daima bir ortada olduysak, düğünlerde, cenazelerde omuz omuza verdiysek bundan sonra da tıpkı biçimde her vakit el ele vermeye devam edeceğiz. Takviyesini her vakit ardımızda hissettiğimiz vatandaşlarımızla birlikte Türkiye Yüzyılı yürüyüşümüz emin adımlarla devam edecek. Darıca’mızı hem hükümetimiz hem de Büyükşehir Belediyemiz ile hizmetlerle donatmayı sürdürürken hemşerilerimizle aramızdaki gönül bağını da güçlendirmeyi sürdüreceğiz. Bize her vakit omuz veren, takviye olan vatandaşlarımızın her birine gönülden şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis