SON DAKİKA
hava
Google News

TKYD’den Lider Çerçioğlu’na Nezaket Ziyareti

Türkiye Kurumsal İdare Derneği (TKYD) İdare Şurası Lideri Dr. Tamer Latife, GESİFED Lideri Oktay Mersin, Aydın Sanayi Odası İdare Şurası Lideri Gökhan Maraş, SAHA Kurumsal İdare ve Kredi Derecelendirme Hizmetleri İdare Heyeti Lideri Selim Sühan Seçkin, TKYD İdare Şurası Üyesi Perihan İnci, TKYD İktisat Danışmanı Can Selçuki, Nasıl Bir İktisat Gazetesi Genel Koordinatörü Vahap Munyar ve iş insanları, Aydın Büyükşehir Belediye Lideri Hasret Çerçioğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.

Son Güncelleme :

27 Şubat 2024 - 19:00

/ 81 views kez okundu.
TKYD’den Lider Çerçioğlu’na Nezaket Ziyareti

Türkiye Kurumsal İdare Derneği (TKYD) İdare Konseyi Lideri Dr. Tamer Latife, GESİFED Lideri Oktay Mersin, Aydın Sanayi Odası İdare Şurası Lideri Gökhan Maraş, SAHA Kurumsal İdare ve Kredi Derecelendirme Hizmetleri İdare Şurası Lideri Selim Sühan Seçkin, TKYD İdare Şurası Üyesi Perihan İnci, TKYD İktisat Danışmanı Can Selçuki, Nasıl Bir İktisat Gazetesi Genel Koordinatörü Vahap Munyar ve iş insanları, Aydın Büyükşehir Belediye Lideri Hasret Çerçioğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.
 
Ziyarette; Latife ve beraberinde ki heyet, Aydın’daki başarılı çalışmalarından ötürü Lider Çerçioğlu’nu tebrik etti. Lider Çerçioğlu ise Latife ve beraberinde ki iş beşerlerine çalışmalarında muvaffakiyetler diledi ve nazik ziyaretleri için teşekkür etti.
Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis