SON DAKİKA
hava
Google News

Soner Çetin’den Görkemli Açılış

Çukurova Belediye Lideri ve Yeterli Parti Belediye Lider Adayı Soner Çetin’in Seçim Uyum Merkezi’nin açılış merasimi miting havasında coşkuyla gerçekleşti.

Son Güncelleme :

25 Şubat 2024 - 14:36

/ 106 views kez okundu.
Soner Çetin’den Görkemli Açılış


Çukurova Belediye Lideri ve Güzel Parti Belediye Lider Adayı Soner Çetin’in Seçim Uyum Merkezi’nin açılış merasimi miting havasında coşkuyla gerçekleşti. Güzelyalı Mahallesi Turgut Özal Bulvarı üzerinde bulunan merkezin açılışını görkemli bir kalabalıkla yapan Soner Çetin’e Çukurovalılar ve Güzel Partililer büyük dayanak verdi. Uyum Merkezinin kurdelesini YETERLİ Parti Büyükşehir Belediyesi Lider Adayı Ayyüce Türkeş Taş, Seyhan Belediye Lideri ve ÂLÂ Parti Lider Adayı Akif Kemal Akay, ÂLÂ Parti Adana Milletvekili Bilal Bilici, DÜZGÜN Parti Çukurova İlçe Lideri Cihan Özkan ve öteki Lider adaylarıyla bir arada kesen Soner Çetin, 3. devrinin Çukurova’nın altın çağı olacağını söyleyerek,” Güzel Partiden aday olacağımızı duyunca çok korktular. Önümüzü kesmek için ellerinden gelen her şeyi yapmaya çalıştılar. Ancak bu sevgi selinin önünde kimse duramayacak, Çukurova’da büyük bir ihtilal yapacağız” dedi.

Seçim çalışmalarına orta vermeden Âlâ Parti’nin adayı olarak tüm süratiyle sürdüren, gittiği her yerde Çukurovalıların ağır sevgisiyle karşılanan Lider Soner Çetin, Güzelyalı Mahallesi Turgut Özal Bulvarı üzerinde bulunan Seçim Uyum Merkezi’nin açılışına katıldı. Adeta miting havasında gerçekleşen merasime sokakları ve caddeleri dolduran Çukurovalılar büyük ilgi gösterdi. Merkezin açılış kurdelesini GÜZEL Parti Adana Büyükşehir Belediye Lider Adayı Ayyüce Türkeş Taş, Seyhan Belediye Lideri ve DÜZGÜN Parti Seyhan Belediye Lider Adayı Akif Kemal Akay, DÜZGÜN Parti Milletvekili Bilal Bilici, YETERLİ Parti Çukurova İlçe Lideri Cihan Özkan, Yüreğir Belediye Lider Adayı Bülent Alper, Sarıçam Belediye Lider Adayı Yusuf Özer ile birlikte kesen Çukurova Belediyesi Lideri ve GÜZEL Parti Lider Adayı Soner Çetin, “Herkesin Başkanı” sloganları eşliğinde Seçim Uyum Merkezi’nin açılışını gerçekleştirdi. Merasimde konuşan Lider Soner Çetin, 31 Mart’tan sonra Çukurova’nın altın devrini yaşatacaklarını söyleyerek, açılış merasiminde her siyasi partiden vatandaşı görmenin memnunluğunu yaşadığını belirtti. Adanalıların seçimlerde tercihini adaya nazaran yaptığını hatırlatan Soner Çetin,  “Siyasi parti ikinci plandadır. Güvendikleri, inandıkları adaya oy verir, partiye değil… Ben 10 yıl evvel de herkesin lideriyim diyordum, bugün geldiğimiz noktada da tıpkı fikrimizi paylaşmaya devam ediyoruz. Herkesin, her kısmın lideri oldum, olmaya devam edeceğim” dedi.

“İYİ PARTİ’DEN ADAY OLACAĞIMI DUYUNCA ÇOK KORKTULAR”

Koordinasyon Merkezi’nin açılışında konuşmalarını sürdüren Çukurova Belediyesi Lideri ve ÂLÂ Parti Lider Adayı Soner Çetin, başta YETERLİ Parti Genel Lideri Meral Akşener olmak üzere, parti yetkililerine ve organlarına, Büyükşehir Belediye Lider Adayı Ayyüce Türkeş Taş’a, Vilayet ve İlçe teşkilatına teşekkür ederek, “Bana yüreklerini ve kucaklarını açtılar. 31 Mart’ta çok büyük bir zaferle taçlandıracağız, bu defa kutlama yapmak için sokakları dolduracağız. Bizleri heyecan ve içtenlikle karşılayan halkımıza çok teşekkür ederim. 10 yıl boyunca hayatları kolaylaştıracak, ömür standartlarını yükseltecek, Türkiye’ye örnek olan projelerle karşınıza geçtim, her yıl bir toplu açılış merasimi yaptık,10. Toplu açılış merasimini de en yakın vakitte yaparak, Türkiye’de belediyecilik anlayışında bir prensip daha imza atacağız.” dedi. Cumhuriyet Halk Partisi’nin artık düzgün yönetilmediğini, Türkiye’nin her köşesinde partililerin kazan kaldırdığını, haksızlıkların diz uzunluğunu çoktan geçtiğini anlatan Çetin, ” Bizi mağdur ettiler, bir adayın kâfi olup olmadığına bakılmadan karar verildi, herkes 31 Mart sonrasının hesabını yapıyor. CHP’nin kurumsal yapısının, partinin kendi öz kıymetlerinin hiçbir kabahati yoktur, ben CHP’yi yönetemeyenlere kızıyorum ve başarısızlığı sebebi olarak onları görüyorum. GÜZEL Partiden aday olacağımızı duyunca çok korktular. Önümüzü kesmek için ellerinden gelen her şeyi yapmaya çalıştılar. Fakat biz bu işleri bilen biriyiz. YETERLİ Partiden Adaylık açıklamasını yapmadan evvel, gece saat 01:30 civarı CHP’den e-devlet üzerinden istifamızı vererek, sabah erkenden noter tasdikli evrağı şahsen elden yetkili mercilere teslim ettik. CHP’nin buradaki iş bilmez yöneticileri aday olmamızı engellemek için saat 11’de itiraz dilekçesi götürüp verdiler. Fakat biz sabah erkenden noter tasdikli adaylık dilekçemizi teslim ettiğimiz için, onlar boşa düştüler” dedi.
 

Seçim uyum merkezimizinin açılış gününü miting alanına çevirdikleri için alanda toplanan kalabalığa teşekkür eden Lider Soner Çetin, 31 Mart’ta siyaset nasıl yapılır, herkese göstereceklerini belirterek, “Bir avukat olarak hukuk dersi de vereceğiz, bizi hala engellemeye çalışıyorlar kendilerini rezil ediyorlar, lakin muvaffakiyetin ve bu sevgi selinin önünde duramazlar,31 Mart sabahı Adana’da, Çukurova’da büyük bir ihtilal yaşatacağız.” kelamlarıyla konuşmalarını sonlandırdı.  

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis