Son Dakika: Hizbullah lideri Nasrallah: ABD üslerine saldıracağız, bedel ödemeliler - Türkiye'nin en kapsamlı haber portalı: Trcanlihaber.com
SON DAKİKA
hava
Google News

Son Dakika: Hizbullah lideri Nasrallah: ABD üslerine saldıracağız, bedel ödemeliler

Son dakika: Hizbullah lideri Seyyid Hasan Nasrallah, İsrail-Filistin çatışmalarına ilişkin ilk kez açıklamalarda bulundu. Bu savaştan tamamen ABD’nin sorumlu olduğunu ifade eden Nasrallah, “Direniş güçlerimiz ABD’nin üslerine saldıracak, ABD bedel ödemeli” diye konuştu.

Son Güncelleme :

03 Kasım 2023 - 14:50

/ 44 views kez okundu.
Son Dakika: Hizbullah lideri Nasrallah: ABD üslerine saldıracağız, bedel ödemeliler

Hamas’ın 7 Ekim’de yaptığı Aksa operasyonu sonrası İsrail‘in Gazze’ye bombardımanları 28 gündür sürüyor. İsrail bir yandan da kara operasyonunu genişleterek Gazze’nin merkezine doğru ilerlemeye çalışırken, diğer yandan da kuzeydeki Lübnan’dan zaman zaman saldırılarda bulunan Hizbullah’ın lideri Seyyid Hasan Nasrallah, çatışmalara ilişkin ilk kez konuşma yaptı.

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

Hizbullah liderinin açıklamalarından satırbaşları;

“2 milyondan fazla kişi açık hava hapishanesinde yaşamaya devam ederken, dünya parmağını oynatmıyor. Kimse Filistin‘in yanında durmadı.

Aksa Tufanı operasyonu birden fazla cephede yayıldı.

Aksa Tufanı bölgesel değil, Fiilistin’in meselesidir. İran hiçbir zaman Filistinli grupları desteklemedi. Dünyada protesto gösterisi yapan kardeşlerimizi selamlıyoruz.

Uluslararası organizasyonların hiçbir Filistin konusunda bir şey yapmadı. Tüm dünya yaşananlara gözlerini kapatmayı tercih etti.

Düşmanın politikası her geçen gün daha aşağılayıcı olmuştur.

İsrail’in şu anda yaptığı en büyük hatalardan biri ulaşamayacağı hedefler koymaktır. İsrail bir ay boyunca, tek bir askeri başarı bile gösteremedi.

ABD bedel ödemeli. ABD üslerine saldıracağız.

Ayrıntılar geliyor…

Facebook Yorumları
Copyright