SON DAKİKA
hava
Google News

Sezer, “Gölcük’ün her kurumu bizim için değerli”

Lokal seçim çalışmaları kapsamında kurum ve STK ziyaretlerini sürdüren Gölcük Belediye Lideri ve Lider Adayı Ali Yıldırım Sezer, “Gölcük’ün her kurumu ve STK’ları bizim için değerli” dedi

Son Güncelleme :

23 Şubat 2024 - 15:24

/ 97 views kez okundu.
Sezer, “Gölcük’ün her kurumu bizim için değerli”


Gölcük Belediye Lideri ve AK Parti Gölcük Belediye Lider Adayı Ali Yıldırım Sezer, mahallî seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve vatandaş ziyaretlerinin yanı sıra, kurum ve STK ziyaretlerini de ihmal etmiyor. Ziyaretler kapsamında Lider Sezer son olarak Gölcük Esnaf ve Sanatkarlar Odası Lideri Necmi Kocaman, Kızılay Gölcük Şubesi Lideri Orhan Barış, Gaziler Derneği Gölcük Şube Lideri Mehmet Aslan’ı ziyaret ederek kurumdaki çalışanlara çalışmalarında kolaylık diledi.

 

TOPLUMUN HER BÖLÜMÜNÜ DİNLİYORUZ

AK Parti İlçe Lideri Kemal Yavuz ve teşkilat üyelerinin eşlik ettiği ziyarette konuşan Gölcük Belediye Lideri Ali Yıldırım Sezer, “İlçemizde çok sayıda kamu kurumu ve STK mevcut. Gölcük’ü daima birlikte yöneteceğimiz için kamu görevlilerimiz ve STK’larımızı ziyaret ederek fikir alışverişinde bulunuyoruz. Her biri bizim için değerli olan STK’larımızı, toplumumuzun birçok bölümü dinleyerek, taleplerini alarak yolumuza devam ediyoruz” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis