SON DAKİKA
hava
Google News

Sezer, “Gölcük’te çalmadık kapı bırakmayacağız”

Ali Yıldırım Sezer, AK Parti belediyeciliğinin bir marka olduğunu kaydederek, “Gölcük’te çalmadık kapı, dokunmadık hemşehrimizi bırakmayacağız” dedi.

Son Güncelleme :

24 Şubat 2024 - 17:00

/ 93 views kez okundu.
Sezer, “Gölcük’te çalmadık kapı bırakmayacağız”


Gölcük Belediye Lideri ve Cumhur İttifakı Gölcük Belediye Lider Adayı Ali Yıldırım Sezer, seçim çalışmaları kapsamında toplumun her kesiti ile bir ortaya gelmeyi sürdürüyor. Çalışmalar kapsamında Lider Sezer, TEMAD (Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği), Din Vazifelileri Yardımlaşma Derneği, Necati Çelik Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek sıhhat çalışanlarına kolaylıklar diledi.

 

“KAPI KAPI DOLAŞIYORUZ”

AK Parti İlçe Lideri Kemal Yavuz ve ilçe yöneticileri ile birlikte daha sonra Eğitim-Bir-Sen üyeleri ile bir ortaya gelen Sezer, “Gölcük’te çalmadık kapı, dokunmadık hemşehrimizi bırakmayacağız” dedi. Türkiye Yüzyılı’nda yeni ve büyük birçok projenin Gölcük’e kazandırılacağını kaydeden Lider Sezer, “Gölcük’te çalmadık kapı, dokunmadık hemşehrimizi bırakmayacağız.

 

MİLLETİMİZİN YANINDAYIZ

İnşallah milletimiz bu seçimlerde de sandık başına giderek gerçek ve hizmet belediyeciliği için en yanlışsız kararı verecektir. Milletimizin dayanağı ve teveccühü ile bugüne kadar olduğu üzere bundan sonra da hizmet yarışındaki başarılarımızı 31 Mart tarihinden sonra daha üstlere taşıyacağız. Bizler gece gündüz demeden milletimizin yanında olmaya ve taleplerini almaya devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis