SON DAKİKA
hava
Google News

Sevgilinin kalbine giden en kısa yol: Western Digital’dan Sevgililer Günü için ikram teklifleri

Bu Sevgililer Günü’nde pek çok farklı muhtaçlığa karşılık olabilecek ve pek çok farklı senaryo için tasarlanmış en düzgün depolama tahlili seçeneklerini kıymetlendirmek isteyenleri, Western Digital’ın yüksek performanslı ve yenilikçi eserlerini keşfetmeye davet ediyoruz. Her tutkuya ve ömür biçimine hitap eden, en son teknolojiyi pratiklikle birleştiren, ihtimamla seçilmiş ikram seçenekleri ortasından seçiminizi yapabilirsiniz!

Son Güncelleme :

12 Şubat 2024 - 18:24

/ 14 views kez okundu.
Sevgilinin kalbine giden en kısa yol: Western Digital’dan Sevgililer Günü için ikram teklifleri

Bu Sevgililer Günü’nde pek çok farklı muhtaçlığa karşılık olabilecek ve pek çok farklı senaryo için tasarlanmış en âlâ depolama tahlili seçeneklerini pahalandırmak isteyenleri, Western Digital’ın yüksek performanslı ve yenilikçi eserlerini keşfetmeye davet ediyoruz. Her tutkuya ve hayat stiline hitap eden, en son teknolojiyi pratiklikle birleştiren, itinayla seçilmiş armağan seçenekleri ortasından seçiminizi yapabilirsiniz! 

  • Takma ve kurma telaşı olmadan daha fazla oyun oynayın ve depolayın: PlayStation®5 konsollar için resmi lisanslı olan PS5® konsollar için WD_BLACK SN850P NVMe™ SSD ile daha fazla favori oyununuzu depolayabilmek için kapasiteyi anında 4 TB’a kadar genişletebilirsiniz. Bu, seçenek, hayatınızdaki oyun tutkunları için en yeterli ikram olmaya aday. 

  • Hayatınızdaki videographer için inanılmaz yüksek seri suratlar ve yüksek performans: 320 GB ve 640 GB’lık depolama seçenekleri ile sunulan SanDisk PRO-CINEMA CFexpress™ içerik kalitesini en üst düzeye taşımak isteyen kreatif kullanıcılar için kusursuz bir seçim. Bu kart yüksek kalitede sinematik çekimler sunmak için gerekli olan performansı sağlıyor. 

 

  • Hareketli hayat üslubunuzun tamamlayıcısı: Birlikte yaşadığınız her türlü macerada size ahenk sağlayacak ve en pahalı anlarınızdan kalan kayıtları emniyetli bir formda depolayabilecek SanDisk Extreme Portable SSD V2, 500 GB’tan 4TB’a kadar optimize edilmiş depolama seçenekleriyle hiç kaygı etmeden seyahat etmenizi mümkün kılıyor. Üç metreye kadar yükseklikten düşmeye karşı müdafaa ve IP65 suya ve toza karşı dayanıklılık sunduğu için, güçlü şartlara karşı son derece güçlü.  

 

  • USB Type-C™ and Type-A aygıtlar ortası en zahmetsiz transferler için: Ultra Dual Drive Go USB Type-C™ akıllı telefonunda “bellek dolu” bildirimi görmekten hoşlanmayanlar için 64 GB’dan 1 TB’a uzanan geniş depolama yelpazesi sayesinde ülkü bir ikram alternatifi olabilir. Ultra Dual Drive Go USB Type-C™, çift taraflı USB Type-C™ konnektör ve standart USB konnektörle akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlar ortasında evrakların süratli ve kolay bir biçimde aktarılmasını sağlayan bu aygıt ile daha fazla fotoğraf çekebilir ve çektiğiniz fotoğraflara bütün aygıtlarınızdan erişebilirsiniz. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis