SON DAKİKA
hava
Google News

Serkan Yazıcı, Belediye Meclis Üyelerini tanıttı “Marmaris’te Yesyeni Bir Kıssa Yazacağız”

Cumhur İttifakı’nın Marmaris İlçesi Belediye Lider Adayı Serkan Yazıcı, belediye meclis üyesi adaylarını görkemli bir merasimle kamuoyuna tanıttı. Her bir adayın Marmaris’in meselelerini bilen ve birebir tahlil odaklı çalışacak isimler olduğunu belirten Serkan Yazıcı, , “Marmarislilerle orijinal bir kıssa yazacağız” dedi.

Son Güncelleme :

24 Şubat 2024 - 21:36

/ 71 views kez okundu.
Serkan Yazıcı, Belediye Meclis Üyelerini tanıttı “Marmaris’te Yesyeni Bir Kıssa Yazacağız”


Cumhur İttifakı’nın Marmaris İlçesi Belediye Lider Adayı Serkan Yazıcı, belediye meclis üyesi adaylarını görkemli bir merasimle kamuoyuna tanıttı. Her bir adayın Marmaris’in sıkıntılarını bilen ve birebir tahlil odaklı çalışacak isimler olduğunu belirten Serkan Yazıcı,  , “Marmarislilerle orijinal bir kıssa yazacağız” dedi.

Cumhur İttifakı’nın Marmaris İlçesi Belediye Lider Adayı Serkan Yazıcı, belediye meclis üyesi adaylarının tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, tecrübeli ve nitelikli grubuyla Marmaris’in gereksinimlerine tahlil sunmak için kararlılıkla çalışacağını belirtti. Hürmet duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başlayan tanıtım toplantısında işitme engelliler için program boyunca işaret lisanıyla anlatım yapıldı. Tek adayları sahneye davet eden Yazıcı, “  Belediye meclisi üyesi adayı olan takım arkadaşlarım,  ilçenin her kesitinden klasik pahalara sahip, birikimli ve işini hakkıyla yapacak isimlerden oluşuyor. Bu listenin yalnızca siyasi arenada değil, birebir vakitte Marmaris’in toplumsal, ekonomik ve kültürel gelişimi için de değerli bir rol oynayacaktır. Marmarislilerle el ele orijinal bir kıssa yazacağız” açıklamasını yaptı..

Yazıcı, misyona geldiklerinde ahenk olacağına dikkati çekerken, konuşmasını şöyle devam etti:  “Meclis üyelerimizle, belediye çalışanlarımızla, sivil toplum kuruluşlarımızla, halkla ahenk içinde olacağız. Bu o denli sıradan rastgele bir slogan değil. Sen, ben, biz hepimiz başaracağız. Marmaris geleceğini kurtarmalı. İnanılmaz hoşlukta bir Marmaris yaşayacağız. Marmaris insanları vefalıdır. Yangında sarsıntıda bunları gördüm yaşadım. Sizlere Marmaris halkına güveniyorum. Meclis üyelerimiz ortasında tanımadığınız yoksa sizlerin meclis üyesi benim. Telefonum herkese her vakit açık.”

Güçlü bir takım ve hizmet odaklı yaklaşımla Marmaris halkına daha yeterli bir gelecek sunmayı hedeflediklerini aktaran Yazıcı, “Marmaris’in her bir köşesine dokunarak, sıkıntıları çözme konusunda kararlılıkla çalışacağız. Daima birlikte, Marmaris’i daha hoş yarınlara taşıyacak, daha yaşanabilir bir ilçe haline getireceğiz. Halkımıza verdiğimiz kelamı tutarak, Marmaris’i daha ileriye taşımak için azim ve kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz. Marmarislilerle el ele yesyeni bir öykü yazacağız. Marmaris’te yepisyeni bir tarih yazacağız.” tabirlerini kullandı.

Marmaris’in geleceği için güçlü bir aday takımıyla seçimlere hazırlandığını lisana getiren Serkan Yazıcı, Belediye Meclis Üyesi adayları sırayla sahneye davet ederek tanıttı.

Yazıcı, meclis üyesi adayları ile birlikte Türk bayraklarıyla vatandaşları selamladı.

Serkan Yazıcı’nın Belediye Meclis Üyesi Adayları şöyle sıralanıyor;

1. UYSAL AVCI

2. OSMAN İREZ

3. YUSUF KORAY ONAT

4. OSMAN ACAR

5. OZAN BALCI

6. ABDURRAHMAN GÖLLÜ

7. AYŞE TAŞER

8. CAVİDAN ÖNER

9. İBRAHİM ÇELİKALP

10. MUZAFFER ARAVİ

11. EREN MERT

12. SALİH TAŞKIN

13. OĞUZHAN ZAİMOĞLU

14. MEHMET GÖKMEN

15. KUBİLAY SEZGİN

16. HÜSEYİN DURSUN

17. KAZIM UYSAL

18. HÜSEYİN SARI

19. MUTLAY YÜCEL

20. FİLİZ KOÇAK

21. NİL KAYA

22. UĞUR DÜNDAR

Kontenjanlarda ise şu isimler yer alıyor:

1. MUSTAFA KARACAN

2. ESAT ONUR TUGAY

3. OSMAN ÜLGEN

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis