SON DAKİKA
hava
Google News

Serdar Akcasu, Inveo Yatırım Holding Hukuk Kısım Lideri oldu

Yanlışsız vakitte hakikat pahadan yatırım yapan yeni jenerasyon kıymet yatırımcısı Inveo Yatırım Holding’de, Hukuk Kısım Başkanlığı misyonuna Serdar Akcasu getirildi.

Son Güncelleme :

14 Şubat 2024 - 10:36

/ 39 views kez okundu.
Serdar Akcasu, Inveo Yatırım Holding Hukuk Kısım Lideri oldu


Doğru vakitte yanlışsız bedelden yatırım yapan yeni jenerasyon bedel yatırımcısı Inveo Yatırım Holding’de, Hukuk Kısım Başkanlığı vazifesine Serdar Akcasu getirildi.   

 

Değer yaratmayı öncü ideolojisi edinen ve yaptığı yatırımlara birebir bakış açısını kazandıran Inveo Yatırım Holding, gayeleri doğrultusunda takımını deneyimli isimlerle güçlendirmeye devam ediyor. Şirket son olarak, uzun yıllardır sermaye piyasaları, pazarlama, satış ve finans hukuku alanında birbirinden kıymetli çalışmalara imza atan Serdar Akcasu’yu Hukuk Kısım Lideri olarak takımına kattı. 

 

2001 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olan Serdar Akcasu, stajını Birsel Hukuk Bürosu’nda 2003 yılında tamamladı. 2007 yılına kadar birebir ofiste avukatlık yapan Akcasu, birçok özelleştirme ve birleşme ile devralma projesinde yer aldı.

 

2007 yılında Türk Telekomünikasyon A.Ş. bünyesinde çalışmaya başlayan Akcasu, tüm küme şirketleri için kurumsal hukuk, mukaveleler hukuku, pazarlama, satış, finans hukuku, sermaye piyasaları hukuku ve müşteri hizmetleri hukuk işlerinden sorumlu olarak Hukuk Müdürü ve Hukuk Yöneticisi misyonlarında bulundu. Serdar Akcasu, 14 Şubat 2024 tarihi prestijiyle Inveo Yatırım Holding Hukuk Kısım Lideri olarak atandı.

 

Farklı dallardan, çeşitli yatırım etaplarında ve kilometre taşlarında yatırım yapma esnekliğine sahip olan yeni jenerasyon paha yatırımcısı Inveo Yatırım Holding, süratli büyüyen, ölçeklenebilir ve yenilikçi teşebbüsler, kurucular ve işletmeleri odağına alarak ileri görüşlü teşebbüslere ve kuruluşlara bilgi ve sermaye yatırımı yapıyor. İnovasyonu daha fazla iş birliği ve sinerji, uyarlanabilir finansal stratejiler ve girişimcilikle birleştiren bir iş yaklaşımıyla çalışıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

YORUM ALANI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

ÇOK KAZANANLAR

ÇOK KAYBEDENLER

İŞLEM GÖRENLER

marsbahis