SON DAKİKA
hava
Google News

Selçuklu’da Cuma buluşmaları sürüyor

Selçuklu Belediye Lideri Ahmet Pekyatırmacı, Cuma Buluşmaları kapsamında Yazır Mahallesi’nde vatandaşlarla bir ortaya geldi. Cuma namazını Otogar Zeki Altındağ Cami’inde kılan Lider Pekyatırmacı namaz sonrasında vatandaşlarla görüştü

Son Güncelleme :

10 Şubat 2024 - 16:48

/ 18 views kez okundu.
Selçuklu’da Cuma buluşmaları sürüyor


Selçuklu Belediye Lideri Ahmet Pekyatırmacı, Cuma Buluşmaları kapsamında Yazır Mahallesi’nde vatandaşlarla bir ortaya geldi. Cuma namazını Otogar Zeki Altındağ Cami’inde kılan Lider Pekyatırmacı namaz sonrasında vatandaşlarla görüştü. 

Selçuklu’da her hafta ilçenin farklı bir noktasında gerçekleştirilen Cuma Buluşmaları vatandaş ve belediye ortasında köprü olmaya devam ediyor. Selçuklu Belediye Lideri Ahmet Pekyatırmacı’nın vatandaşlardan gelen istek ve teklifleri dinlediği Cuma Buluşmalarının bu haftaki adresi Yazır Mahallesi Otogar Zeki Altındağ Camii oldu. Lider Pekyatırmacı namazın akabinde mahalle sakinleri ve esnafla görüştü.

Cuma Buluşmalarında Lider Pekyatırmacı’ya Selçuklu Kaymakamı Eflatun Can Tortop, AK Parti Selçuklu İlçe Lideri Asım Ceyhan, Selçuklu Muhtarlar Dernek Lideri Mustafa Avcıoğlu, Yazır Mahalle Muhtarı Celalettin Doğan, Selçuklu Belediyesi lider yardımcıları, meclis üyeleri ve ünite müdürleri eşlik etti.

 

Başkan Pekyatırmacı,“Cuma Buluşmaları hizmet planlamasına katkı sağlıyor”

Selçuklu’da Cuma Buluşmalarına farklı bir kıymet verdiklerini tabir eden Selçuklu Belediye Lideri Ahmet Pekyatırmacı, “Cuma gününün rahmetinin farklı mahallelerde hemşehrilerimizle yaşamaya devam ediyoruz. Bu buluşmalar ilçemizin her noktasındaki gereksinimlerin ve taleplerin kıymetlendirilmesi,  mahallelere yapılan yapıtların ve yapılacak çalışmaların anlatılması noktasında büyük ehemmiyet arz ediyor. Bu buluşma vesilesi ile hemşehrilerimizden, muhtarlarımızdan ve esnaflarımızdan gelen talep ve teklifleri dinliyor, planlamalarımızı o doğrultuda oluşturuyoruz. Hizmetlerin planlanması, uygulanması ve sürdürülebilirliği noktasında işbirliği halinde olduğumuz çalışma arkadaşlarıma, paydaş kurumlarımıza, muhtarlarımıza ve tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Hizmetlerimizle yeni periyotta de Selçuklu’ya bedel katmaya devam edeceğiz” dedi. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis