SON DAKİKA
hava
Google News

Sarsılmaz Silah’a World Defense Show’da büyük ilgi

Ülkemizin ve Avrupa’nın en büyük silah üreticilerinden Sarsılmaz Silah, 4-8 Şubat tarihleri ortasında Suudi Arabistan’ın başşehri Riyad’da ikinci defa düzenlenen World Defense Show (WDS) Fuarı’na 85 silah modeliyle katıldı

Son Güncelleme :

08 Şubat 2024 - 15:48

/ 20 views kez okundu.
Sarsılmaz Silah’a World Defense Show’da büyük ilgi


Ülkemizin ve Avrupa’nın en büyük silah üreticilerinden Sarsılmaz Silah, 4-8 Şubat tarihleri ortasında Suudi Arabistan’ın başşehri Riyad’da ikinci sefer düzenlenen World Defense Show (WDS) Fuarı’na 85 silah modeliyle katıldı.

Ülkemizin ve Avrupa’nın en büyük silah üreticilerinden Sarsılmaz, 4-8 Şubat tarihleri ortasında Suudi Arabistan’ın başşehri Riyad’da ikinci defa düzenlenen World Defense Show (WDS) Fuarı’na katıldı. Sarsılmaz fuarda 66 tabanca, 14 askeri tüfek ve 5 makineli tüfek modeliyle yer alıyor. 144 yıllık deneyimiyle memleketler arası arenada Türkiye’yi gururla temsil eden Sarsılmaz’ın standında SAR9, SAR9 SC, K12 SPORT model tabancalarla askeri araçlara entegre edilebilen ağır makineli tüfek SAR 127 MT ve makineli tüfek SAR 762 MT büyük ilgi görüyor.

Bir askeri birliğin tüm gereksinimlerini karşılayabilecek eser çeşitliliğine sahip olan dünyanın sayılı üreticilerinden Sarsılmaz’ın geliştirdiği 300’ün üzerinde askeri ve sivil model, 80’den fazla ülkenin silahlı kuvvetleri, emniyet teşkilatları ve sivil kullanıcıları tarafından tercih ediliyor. 

 

Fuar, savunma dalının geleceğini keşfetme imkanı sunuyor 

“Yarına Hazırız” mottosuyla Suudi Arabistan Askeri Endüstriler Genel Otoritesi’nin düzenlediği World Defense Show (WDS), 5 gün sürüyor. Fuar, dünya çapındaki teknolojik gelişmelerle birlikte savunma sanayisinin kara, deniz ve hava savunma dallarının geleceğini keşfetme imkanı sunuyor. Global savunma endüstrisinin devlerinin bir ortaya geldiği ve bu yıl 2’incisi düzenlenen World Defense Show’da, dünya savunma sanayisinin tüm savunma alanlarında ağ oluşturması, iştirak kurması, bilgi paylaşımı yapması, yenilikleri ve yeni yetenekleri keşfetmesi için ortam oluşturulması hedefleniyor. 

World Defense Show, dünya genelinde on binlerce dal profesyonelinin, tedarik zincirinin her düzeyindeki değerli savunma figürlerinin, hükümet yetkililerinin, karar vericilerin ve niyet önderlerinin ilgisini çekiyor.

Sarsılmaz, bu değerli fuarda öncü eserlerini tanıtırken yeni iş birlikleri için görüşmeler de gerçekleştirecek.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

YORUM ALANI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

ÇOK KAZANANLAR

ÇOK KAYBEDENLER

İŞLEM GÖRENLER

marsbahis