SON DAKİKA
hava
Google News

Sarsılmaz Silah, Türk Savunma Sanayine Güç Katan Projeleri ile bu defa ENFORCE TAC 2024’te

Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük silah üreticilerinden olan SARSILMAZ SİLAH, Almanya’da kapılarını açacak olan Enforce Tac fuarında uzun yıllara dayanan uzmanlığını ortaya koyacak. Sarsılmaz Silah Sanayi Genel Müdürü Alp Lider Özpamukçu, “Türk güvenlik güçleri için geliştirdiğimiz yerli ve ulusal tabanca ve piyade tüfeği modellerimiz ile fuarda Türk Savunma Endüstrinin geldiği kademeyi tüm dünyaya göstereceğiz” diye konuştu.

Son Güncelleme :

24 Şubat 2024 - 15:12

/ 87 views kez okundu.
Sarsılmaz Silah, Türk Savunma Sanayine Güç Katan Projeleri ile bu defa ENFORCE TAC 2024’te


Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük silah üreticilerinden olan SARSILMAZ SİLAH, Almanya’da kapılarını açacak olan Enforce Tac fuarında uzun yıllara dayanan uzmanlığını ortaya koyacak. Sarsılmaz Silah Sanayi Genel Müdürü Alp Başkan Özpamukçu, “Türk güvenlik güçleri için geliştirdiğimiz yerli ve ulusal tabanca ve piyade tüfeği modellerimiz ile fuarda Türk Savunma Endüstrinin geldiği evreyi tüm dünyaya göstereceğiz” diye konuştu. 

Ülkemizin ve Avrupa’nın en büyük silah üreticilerinden Sarsılmaz Silah, Almanya Nürnberg kentinde 26-28 Şubat tarihleri ortasında gerçekleştirilecek olan Enforce Tac fuarında kendi alanındaki tezini ortaya koymaya hazırlanıyor. Ateşli silah sanayisi profesyonellerini bir ortaya getiren, kolluk ve güvenlik kuvvetlerinin silah, mühimmat ve teçhizatına odaklanan Avrupa’nın en değerli etkinliklerinden biri olan Enforce Tac Fuarı Avrupa ülkelerinin savunma konseptlerini gözden geçirdiği ve savunma alanına daha fazla yatırım yapma kararları aldığı bir periyoda rastlaması manasıyla da büyük kıymet taşıyor. 

Çelik ve polimerden üretilen yüzlerce farklı modeliyle tüm dünyada Türkiye’yi gururla temsil eden Sarsılmaz Silah, Enforce Tac’de tabanca, askeri tüfek ve makineli tüfek modellerini sergileyecek. Sarsılmaz Silah, Avrupa’da bu yıl katıldığı birinci fuar olma niteliğini taşıyan Enforce Tac’de bilhassa polimer, çelik ve revolver model tabancalar ve farklı kolluk kuvvetleri tarafından kullanılan piyade tüfekleri ile gövde gösterisi yapacak.  Sarsılmaz Silah tarafından üretilen ve askeri araçlara entegre edilebilen ağır makineli tüfek SAR 127 MT ve makineli tüfek SAR 762 MT’nin de yeniden ilgi odağı olması bekleniyor. Güvenlik teşkilatları ve silahlı kuvvetler mensuplarına yönelik bir fuar olan ve bu alandaki tahlillerle gelecekteki askeri ihtiyaçlara dair içgörüler sunan Enforce Tac’ın 10 binden fazla profesyonel tarafından ziyaret edilmesi bekleniyor. 

“Desteğe Hazırız” 

Dünyadaki gelişmelerle birlikte Avrupa ülkelerinin de güvenlik konseptlerini gözden geçirdiklerine ve savunma yatırımlarını artırma kararları aldıklarına işaret eden Sarsılmaz Silah Sanayi Genel Müdürü Alp Başkan Özpamukçu, “Sarsılmaz Silah olarak çok kıymetli bir deneyime sahibiz. Bilhassa özel kuvvetler mensuplarına yönelik olarak Devletimizin projelendirdiği çalışmalarla ürettiğimiz ulusal piyade tüfeklerimiz ve ulusal tabancalarımızla tüm dünyada çok tezli bir pozisyondayız. Kelam konusu silahlarımızı saha bildirimleriyle daima geliştirdik.” diye konuştu. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

YORUM ALANI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

ÇOK KAZANANLAR

ÇOK KAYBEDENLER

İŞLEM GÖRENLER

marsbahis