SON DAKİKA
hava
Google News

Şadi Özdemir Cumhuriyet Mahallesi’nde vatandaşı dinledi

Nilüfer Belediye Lider Adayı Şadi Özdemir, Cumhuriyet Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu. Ziyaretlerine Mahalle Muhtarı Dilek Tez’i muhtarlıkta ziyaret ederek başlayan Özdemir, semt pazarını gezerek vatandaşlardan hem seçim için dayanak istedi hem de taleplerini dinledi.

Son Güncelleme :

23 Şubat 2024 - 21:24

/ 75 views kez okundu.
Şadi Özdemir Cumhuriyet Mahallesi’nde vatandaşı dinledi


Nilüfer Belediye Lider Adayı Şadi Özdemir, Cumhuriyet Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu. Ziyaretlerine Mahalle Muhtarı Dilek Tez’i muhtarlıkta ziyaret ederek başlayan Özdemir,  semt pazarını gezerek vatandaşlardan hem seçim için dayanak istedi hem de taleplerini dinledi.

Nilüfer Belediye Lider Adayı Şadi Özdemir, seçim çalışmaları kapsamında mahalle ziyaretlerine Cumhuriyet Mahallesi’nden başladı. 

Önce Mahalle Muhtarı Dilek Tez’i ziyaret eden Şadi Özdemir, yeni devir için yeterli dileklerini  ifade etti. Özdemir, “Hepimiz için güzel olsun. Önümüzdeki 5 yıl boyunca başımız dik olsun ve 5 yıl sonunda o denli bir belediye olsun ki hepimiz gurur duyalım. Örgütümüz, muhtarlarımız kent kurulumuz, akademik odalarla bu kenti birlikte yöneteceğiz. Daha hoş ve daha inançlı Nilüfer hepimizin isteği” dedi.

Bursa’nın zelzele bölgesinde olduğunu hatırlatan Özdemir, zelzele konusundaki tedbirlerin öncelikleri ortasında yer aldığını söyledi.  Şadi Özdemir, “Bursa’da yeni bir fay tespit edilmiş. Bu hepimizi endişelendirdi. Nilüfer’de de  bu hususta önlemler almalıyız. Sarsıntıya dirençli kent ortaya koymalıyız. Bursa genelinde yapılan kentsel dönüşüm hasebiyle nüfus yoğunluğu Nilüfer’e kayıyor ve bu da beraberinde öteki sıkıntılar ortaya çıkaracak. Hava kirliliği, trafik, altyapı sıkıntıları önümüze gelecek. Yeşil alan ölçüsü azalacak. Bu problemlere ortak akılla tahlil bulacağız. Yola çıkarken Cumhuriyetçi olduğumuz için Cumhuriyet Mahallesi’nden başlamak istedik. Birinci ziyaretimiz size oldu. Birincisi Cumhuriyet’e yakışır dedik” dedi.

Nilüfer’deki  oy oranını daha üstlere çıkarma gayesiyle çalıştıklarını söyleyen Özdemir, “Nilüfer’deki anlayışı tüm kente yaymak için Büyükşehir’i de almamız gerek. Bu anlayış, 17 ilçede hakim olmalı ve o bölgelerin de bahtını değiştirmemiz gerekiyor. Bunun için Büyükşehir’i almalıyız. Bu kentin bahtı Büyükşehir ile değişecek” diye konuştu.

Muhtar Dilek Tez de, “Ziyaretiniz için çok teşekkür ederiz. Bizler Cumhuriyet’in neferleriyiz. Bu neferler her vakit Bursa ve Nilüfer için misyona hazır. Biz de deneyimlerimizle yanınızdayız. Nilüfer’e  hep bir arada paha katacağız. Yolunuz açık olsun muvaffakiyetler diliyoruz” dedi.

Nilüfer Belediye Lider Adayı Şadi Özdemir, daha sonra Cumhuriyet Mahallesi’ni adım adım gezdi. Esnafla iyi işler dileyen Özdemir, mahalledeki Olgun Gençlik Lokali’ndeki vatandaşlarla da buluştu. Mahalle pazarında da gezen Şadi Özdemir’e,  hem vatandaşlar hem de esnaf hayat pahalılığı ile gayretlerinden kaygı yandı. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis