SON DAKİKA
hava
Google News

Prime Görüntü, The Boys Dizisinin Dördüncü Dönem Yayın Tarihini Açıkladı

Sony Pictures Television ve Amazon MGM Studios’un yapımcılığını üstlendiği Emmy ödüllü hit drama dizisi 13 Haziran’da Prime Video’ya geri dönüyor

Son Güncelleme :

23 Şubat 2024 - 16:36

/ 73 views kez okundu.
Prime Görüntü, The Boys Dizisinin Dördüncü Dönem Yayın Tarihini Açıkladı


Prime Görüntü, Emmy ödüllü The Boys dizisinin dördüncü döneminin 13 Haziran 2024’te gösterime gireceğini duyurdu. Dizinin yeni döneminin birinci üç kısmı 13 Haziran’da yayınlanırken; 18 Temmuz Perşembe günü final yapacak formda her hafta bir kısmının yayınlanması bekleniliyor. Sekiz kısımdan oluşan dönem, dünyanın 240 farklı bölgesinde yalnızca Prime Video’da yayınlanacak.

Prime Görüntü, Homelander’ın doğum günü onuruna heyecanla beklenen dördüncü dönemin afiş görselini de paylaştı.

Dördüncü dönemde dünya uçurumun eşiğinde! Gücüne yine kavuşan Homelander’ın denetimi altında olan Victoria Neuman, artık Oval Ofis’e her zamankinden daha yakındır. Yaşamak için son bir kaç ayı kalan Butcher, hem Becca’nın oğlunu hem de The Boys önderi konumunu kaybetmiştir. Grubun öteki üyeleri artık palavralarından sıkılmıştır. Risk oranının her zamankinden yüksek olduğu bu devirde, The Boys takımı çok geç olmadan dünyayı kurtarmak için bir arada çalışmanın bir yolunu bulmak zorundadırlar.

Karl Urban, Jack Quaid, Antony Starr, Erin Moriarty, Jessie T. Usher, Laz Alonso, Chace Crawford, Tomer Capone, Karen Fukuhara, Colby Minifie, Claudia Doumit ve Cameron Crovetti’den oluşan The Boys’un oyuncu takımında dördüncü sezonda Susan Heyward, Valorie Curry ve Jeffrey Dean Morgan da yer alıyor. 

The Boys dizisi, birebir vakitte yönetici yapımcılığını üstlenen Garth Ennis ve Darick Robertson’un yazdığı, The New York Times’ın en çok satanlar listesine giren çizgi romanına dayanmaktadır. Dizinin geliştirilmesinde büyük rol oynayan Eric Kripke, birebir vakitte yönetici üretimci ve dizi sorumlusudur. Öbür yönetici üretimciler ise Seth Rogen, Evan Goldberg, James Weaver, Neal H. Moritz, Pavun Shetty, Phil Sgriccia, Michaela Starr, Paul Grellong, David Reed, Meredith Glynn, Judalina Neira, Ken F. Levin ve Jason Netter’dır. The Boys‘un yapımcılığını Sony Pictures Television, Kripke Enterprises, Amazon MGM Studios, Original Sinema ve Point Gray Pictures üstlenmektedir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis