Prime Görüntü Merakla Beklenen Mr. & Mrs. Smith Dizisinin Yayın Tarihini Duyurdu ve Dizinin Görsellerini Yayınladı - Türkiye'nin en kapsamlı haber portalı: Trcanlihaber.com
SON DAKİKA
hava
Google News

Prime Görüntü Merakla Beklenen Mr. & Mrs. Smith Dizisinin Yayın Tarihini Duyurdu ve Dizinin Görsellerini Yayınladı

Donald Glover ve Maya Erskine’in baş rollerini paylaştığı yeni dizinin sekiz kısmı 2 Şubat 2024’te yayınlanacak

Son Güncelleme :

18 Kasım 2023 - 1:36

/ 22 views kez okundu.
Prime Görüntü Merakla Beklenen Mr. & Mrs. Smith Dizisinin Yayın Tarihini Duyurdu ve Dizinin Görsellerini Yayınladı


Donald Glover ve Maya Erskine’in baş rollerini paylaştığı yeni dizinin sekiz kısmı 2 Şubat 2024’te yayınlanacak

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

Prime Görüntü merakla beklenen Mr. & Mrs. Smith dizisinin yayın tarihini açıkladı ve diziden kareler paylaştı. Merakla beklenen dizinin, sekiz kısımdan oluşan birinci döneminin tüm kısımlarının, 2 Şubat 2024 tarihinden itibaren yalnızca Prime Görüntü’de dünya çapında 240’tan fazla ülke ve bölgede gösterime gireceği duyuruldu. Yönetici üretimci rolünü üstlenen Donald Glover (Swarm, Atlanta) ve Francesca Sloane (Atlanta, Fargo) tarafından yaratılan 2005 tarihli New Regency imali sinemadan uyarlanan dizide başrolleri John Smith rolünde Donald Glover ve Jane Smith rolünde Maya Erskine (PEN15) paylaşıyor. Prime üyeleri Mr. & Mrs. Smith dizisini tek üyelikte indirim, kolaylık ve cümbüş fırsatları kapsamında izleyebilecek. Prime Görüntü, ayda yalnızca 39 TL’ye özel indirimleri, geniş seçenekleri, kullanım kolaylığını ve kaliteli dijital eğlenceyi üyeleri ile buluşturuyor.

Mr. & Mrs. Smith’in dizi uyarlamasında, iki yabancı onlara zenginlik, dünya seyahatleri ve Manhattan’da hayal üzere harika bir hayat sunan gizemli bir casus teşkilatında çalışmaya başlarlar. Pekala ya sorun? Görücü tarzı evlilikle birlikte gelen Mr. John ve Mrs. Jane Smith isimli yeni kimlikleridir. Artık evli olan John ve Jane, her hafta yüksek riskli bir misyona giderken, birebir vakitte bağlantılarında daima bir dönüm noktasıyla karşı karşıya kalırlar. Birbirlerine karşı gerçek hisler beslemeye başladıklarında ise öyküleri daha da karmaşık hale gelir. Hangisi daha riskli: casusluk mu yoksa evlilik mi? 

 

Prime Görüntü Türkiye Hakkında

Prime Görüntü, ayda yalnızca 39 TL’ye birinci sınıf müşteri tecrübesini, özel indirimleri, geniş seçenekleri, kullanım kolaylığı ve kaliteli dijital eğlenceyi üyeleri ile buluşturuyor. Üstelik bu fiyata Amazon üzerinden yapacağınız alışverişlerde fiyatsız ve süratli teslimat, yüzlerce uyumlu aygıtta izlenebilecek geniş çaplı sinema ve dizi koleksiyonuna sınırsız erişim, Prime Gaming ile fiyatsız oyunlar, oyun içi mükafatlar ve Prime Özel Fırsat Günleri’nde cazip indirimler de dahil. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Facebook Yorumları
Copyright