SON DAKİKA
hava
Google News

Önder turizm nakliyecilik firması Kozetur konforlu seyahat için MAN TGE’yi seçti

MAN’ın hafif ticari araç segmentindeki yenilikçi markası TGE, tatil bölgelerinde turizm nakliyat hizmeti veren firmaların gözdesi olmaya devam ediyor.

Son Güncelleme :

27 Şubat 2024 - 9:00

/ 91 views kez okundu.
Önder turizm nakliyecilik firması Kozetur konforlu seyahat için MAN TGE’yi seçti


MAN’ın hafif ticari araç segmentindeki yenilikçi markası TGE, tatil bölgelerinde turizm nakliyecilik hizmeti veren firmaların gözdesi olmaya devam ediyor. 2011 yılından bu yana turizm kesiminde hizmet veren Antalya merkezli Kozetur, yolcuların konforlu bir seyahat imkanı sunmak için yeni araç yatırımında MAN TGE’yi seçti. Acentelik hizmetlerinin yanı sıra uçuş grubu nakliyeciliği, kongre ve teşvik tertibi (MICE) alanlarında profesyonel hizmet sunan Kozetur, filosuna kattığı 10 adetli MAN TGE’nin birinci kısmı olan 4 aracı merasimle teslim aldı.

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş’de yeni yılla birlikte TGE teslimatları da sürat kesmeden devam ediyor. Turizm nakliyecilik alanında çalışan firmaların ağır ilgisi ile Akdeniz bölgesinde peş peşe teslimatlar gerçekleştiren MAN, son teslimatını ise bölgenin başkan firmalarından Kozetur’a yaptı. 2011 yılından bu yana turizm alanında faaliyet gösteren Antalya merkezli Kozetur, yeni araç yatırımları kapsamında filosunu 10 adet MAN TGE ile güçlendirdi. Firma, satın aldığı araçların birinci kısmı olan 4 adet TGE’yi MAN’ın Antalya Meçikoğulları Bayii’nde gerçekleştirilen merasimle teslim aldı. MAN Meçikoğulları Antalya Plaza’da gerçekleştirilen teslimat merasimine Kozetur firmasının sahibi Onur Oktar Varlıklı ve MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Satış Koordinatörü Gökhan Bakubala katıldı.

“MAN TGE aradığımız tüm özellikleri bir ortada sunuyor”

Yolcularına konforlu bir seyahat sunmak istediklerini ve bunun için de MAN TGE’yi tercih ettiklerini belirten Kozetur firmasının sahibi Onur Oktar Güçlü, şunları söyledi:

“Kozetur olarak, kurulduğumuz günden bu yana profesyonel ve eğitimli şoför takımımızla, yenilikçi ve kaliteli hizmet anlayışımızla bölüme taraf veren bir firmayız. Bilhassa Akdeniz bölgesindeki kesintisiz hizmet sınırlarımız ile uçuş grubu nakliyeciliği, kongre teşvik, spor tertip hizmetleri ve MICE alanlarında en üst seviyede konforlu hizmet sunuyoruz. Firma olarak, yolcularımıza en düzgün ve en konforlu hizmeti sunmak için araç seçimlerimizi büyük bir itinayla yapıyoruz. Bilhassa konfor, güvenlik, yüksek kalite, yakıt avantajı ve satış sonrası hizmetler bizim için değerli başlıkları oluşturuyor. Aradığımız tüm özellikleri bir ortada sunduğu için de tercihimizi MAN TGE’den yana kullandık. MAN TGE hem araç nitelikleri hem de satış sonrası hizmeti ile işlerimizde bizlere büyük kolaylık sağlıyor.”

“MAN TGE üstün nitelikleri ile turizm nakliyat firmalarından ağır ilgi görüyor”

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Satış Koordinatörü Gökhan Bakubala ise, farklı dallardan MAN TGE’ye olan ilginin artarak devam ettiğini vurgulayarak, şunları kaydetti:

“Özellikle şu anda Akdeniz bölgesinde hizmet veren turizm ve servis nakliyecilik firmalarından MAN TGE’ye ağır bir ilgi var. Firmalar, yolcularına en kaliteli hizmeti tekrar en konforlu araçlarda sunmak istiyorlar. Aradıkları tüm kriterleri ise, MAN TGE onlara ziyadesiyle onlara sunuyor. MAN TGE konfor, güvenlik, ileri teknoloji, yüksek yakıt tasarrufu ve 7/24 satış sonrası hizmet anlayışı ile dalında öne çıkan bir marka pozisyonunda bulunuyor. MAN TGE’nin sahip olduğu üstün niteliklerle bölgedeki varlığını yeni periyotta artırarak devam ettireceğine inanıyoruz. MAN olarak, TGE’nin gördüğü bu ağır ilgiden çok mutluyuz ve müşterilerimizin taleplerine en süratli biçimde karşılık vermeye çalışıyoruz.”

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

YORUM ALANI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

ÇOK KAZANANLAR

ÇOK KAYBEDENLER

İŞLEM GÖRENLER

marsbahis