SON DAKİKA
hava
Google News

Ömeroğlu; ‘STK’larımızın gücü bana güç veriyor”

Seçim kampanyasını süratli bir halde sürdüren AK Parti Dilovası Belediye Lider Adayı Ramazan Ömeroğlu, ilçede ki yöre dernekleri ziyaretlerinin birincisini hemşerileri olan Dilovası Ağrılılar Derneği ile start verdi.

Son Güncelleme :

24 Şubat 2024 - 22:12

/ 90 views kez okundu.
Ömeroğlu; ‘STK’larımızın gücü bana güç veriyor”


Seçim kampanyasını süratli bir biçimde sürdüren AK Parti Dilovası Belediye Lider Adayı Ramazan Ömeroğlu, ilçede ki yöre dernekleri ziyaretlerinin birincisini hemşerileri olan Dilovası Ağrılılar Derneği ile start verdi.

AK Parti Dilovası Belediye Lider adayı Ramazan Ömeroğlu, AK Parti Dilovası İlçe Lideri İlhan Yıldırım, SKM Lideri Veysi Akyol, AK Parti Dilovası Belediyesi meclis üyesi adayları ile birlikte evvelki gün Dilovası Ağrılılar Derneği’ni ziyaret ederek Dernek Lideri Şerif Bozkurt ve idaresi ile bir ortaya geldi.

“STK’LARIMIZIN GÜCÜ BANA GÜÇ VERİYOR”

İlk ziyaretini Dilovası Ağrılılar Derneği’ne yapan Ömeroğlu, çalışmaları hakkında bilgiler vererek 31 Mart’ta yapılacak mahallî seçimlerde Dilovalı hemşerilerinden dayanak istedi. Ziyarette STK’ların gücünün kendisine güç verdiğini söyleyen Ömeroğlu, “31 Mart mahallî seçimleri öncesi çıktığımız yolda birbirinden değerli hemşerilerimizle kucaklaşmaya ve yapacağımız hizmetleri anlatmaya devam ediyoruz. Toplumumuzun çabucak hemen her kısmı ile bir ortaya gelmeye itina gösterirken ilçemizin kıymetli dinamiklerinden olan yöre derneklerimizle de bir ortaya gelmeye başka kıymet veriyorum. Ziyaretlerimizde görüyoruz ki sivil toplum kuruluşlarımızın gücü gerek ilçemize gerekse hemşerilerine olan hizmet aşkı bizlere de güç veriyor. Aldığımız bu güç ile yöre derneklerimiz ve başka STK’larımızla birlikte ilçemiz için hoş çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum.

STK’LARLA İŞ BİRLİĞİNİ ARTIRACAĞIZ

Göreve gelir gelmez ilçemizde ki STK’ların belediye ile iş birliğini artırarak, ortak projeler üretmek için çalışacağız. Oluşturacağımız ahenk ve kararlılıkla birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Zira bu kent hepimizindir. Ekmeğini yediğimiz, suyunu içtiğimiz memleketimize hepimiz sahip çıkmalıyız. Bizler ne kadar ahenk içerisinde çalışmaya devam edersek bu işten tek karlı çıkacak olan Dilovası’nda ki hemşerilerimiz olacaktır. Tek emelimiz yaşadığımız kente kalıcı hizmetler yaparak yarınlarımıza düzgün bir gelecek bırakmaktır.” dedi.

GÜZEL PROJELERİN GERİSİNDE OLACAĞIZ

Ziyarette Dilovası Dernek Lideri Şerif Bozkurt’ta, Lider adayı Ömeroğlu’na teşekkür ederek ilçeye yapılacak her hoş projenin gerisinde olacaklarını lisana getirdi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis