SON DAKİKA
hava
Google News

Microsoft Türkiye’nin düzenlediği “Teknolojinin Bayan Liderleri” müsabakası için son müracaat tarihi 29 Şubat

Teknoloji ekosistemindeki başarılı faaliyetleriyle fark yaratarak Türkiye’nin dijital dönüşümünü güçlendiren bayan başkanların ödüllendirildiği “Teknolojinin Bayan Liderleri” yarışı için müracaatlar 29 Şubat’a kadar devam edecek.

Son Güncelleme :

07 Şubat 2024 - 22:36

/ 13 views kez okundu.
Microsoft Türkiye’nin düzenlediği “Teknolojinin Bayan Liderleri” müsabakası için son müracaat tarihi 29 Şubat


Teknoloji ekosistemindeki başarılı faaliyetleriyle fark yaratarak Türkiye’nin dijital dönüşümünü güçlendiren bayan başkanların ödüllendirildiği “Teknolojinin Bayan Liderleri” müsabakası için müracaatlar 29 Şubat’a kadar devam edecek. Microsoft Türkiye’nin düzenlediği yarış kapsamında “Genç Teknoloji Yıldızı”, “Yeni Teknolojilerle Fark Yaratan Bayan Lider”, “Yılın Başarılı Bayan Teşebbüsçüsü (Start-up)”, “Engelleri Aşan Kadın” ve “Yılın Başarılı Bayan Eğitimcisi” kategorilerinde mükafatlar sahibini bulacak.

Microsoft Türkiye’nin düzenlediği ve teknoloji ekosistemindeki başarılı faaliyetleriyle fark yaratan bayan önderleri ödüllendirdiği “Teknolojinin Bayan Liderleri” yarışması için müracaatlar başladı. Bu sene 7. sefer düzenlenecek yarış kapsamında 5 farklı kategoride mükafatlar sahiplerini bulacak.  

Değerlendirme sonucunda ortaokul, lise ve üniversite seviyesinde, bilişim teknolojilerine gönül vermiş, bu alanda arkadaş kümeleriyle bilgi birikimini ve tecrübelerini paylaşan, katıldığı programlarla, gösterdiği başarılarla fark yaratmış kız öğrenci “Genç Teknoloji Yıldızı”; yeni teknoloji tahlilleriyle fark yaratan, başarılı projelere liderlik etmiş bayan yönetici “Yeni Teknolojilerle Fark Yaratan Bayan Lider”; bilişim teknolojilerini kullanarak iş dünyasında fark yaratan, AR-GE ve inovasyon kültürünün gelişmesini destekleyen, yenilikçi, yürekli ve büyüme odaklı teşebbüsçü bayan lider “Yılın Başarılı Bayan Teşebbüsçüsü (Start-Up)”; fizikî pürüzlere karşın teknolojinin gücü ile etrafında fark yaratan ve örnek olan başarılı bayan lider “Engelleri Aşan Kadın”; Türkiye’nin bilişim alanında tüketenden üreten bir topluma dönüşmesi için eğitim ve öğretim alanında değerli katkılarda bulunmuş, genç kuşakların ve yetişmiş insan gücünün yetişmesine öncü olmuş başarılı bayan öğretim vazifelisi ise “Yılın Başarılı Bayan Eğitimcisi” kategorisinde ödül almaya hak kazanacak. 

“Teknolojinin Bayan Liderleri” yarışmasıyla başarılı bayanların kıssalarını duyurarak teknoloji alanında meslek yapan ve yapmak isteyen tüm bayanlara ilham vermeyi hedefleyen Microsoft Türkiye, 29 Şubat 2024 tarihine kadar müracaatları toplamaya devam edecek. Müsabakayla ilgili duyurulara ve adaylık formuna ulaşabileceğiniz web sitesine gitmek için http://msft.it/6047iLZWW  linkine tıklayabilirsiniz. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis