Logo yazılım'da kış stajı müracaatları açıldı - Türkiye'nin en kapsamlı haber portalı: Trcanlihaber.com
SON DAKİKA
hava
Google News

Logo yazılım’da kış stajı müracaatları açıldı

Logo Yazılım’ın, üniversite öğrencilerine meslek fırsatı sunan LOG-in staj programının kış devri müracaatları başladı. Programa katılmak isteyen öğrenciler 30 Kasım 2023’e kadar Peoplise platformu üzerinden müracaat yapabilecek. 

Son Güncelleme :

17 Kasım 2023 - 16:36

/ 18 views kez okundu.
Logo yazılım’da kış stajı müracaatları açıldı


LOGO YAZILIM’DA KIŞ STAJI MÜRACAATLARI AÇILDI

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

 

Logo Yazılım’ın, üniversite öğrencilerine meslek fırsatı sunan LOG-in staj programının kış periyodu müracaatları başladı. Programa katılmak isteyen öğrenciler 30 Kasım 2023’e kadar Peoplise platformu üzerinden müracaat yapabilecek. 

 

Türkiye’nin en büyük yerli iş yazılımı şirketi Logo Yazılım, gençler tarafından büyük ilgiyle karşılanan LOG-in staj programının kış devri müracaatlarını almaya başladı.  Üniversitelerin lisans programlarında eğitim gören 3. ve 4. sınıf öğrencileri ile ön lisans öğrencilerini kapsayan program; iş hayatında gereksinim duyulan ve iştirakçilere uygun olarak geliştirilen eğitimleri de kapsıyor. Logo Yazılım, kurum kültürüne dahil ettiği öğrencilere, staj sürecini verimli geçirmeleri için uygun çalışma ortamı sağlıyor. LOG-in staj programlarından gelen genç yeteneklerin, markanın genel işe alımları içindeki hissesi bu yıl yüzde 20’ye yaklaştı.  

 

Logo Yazılım’ın bu yılki staj programına başvuran adaylar, teknik test (yazılım takımları için geçerli), İngilizce testi ve hadise çalışması basamaklarını tamamlayacak. Tüm süreçleri muvaffakiyetle geçen adaylar Logo Yazılım’da kış devri staj programına katılmaya hak kazanacak. Staja başlayanlar program kapsamında; eğitimler, Logolu önderlerle meslek sohbetleri,  ekiplerle projelerde misyon alma, gölge başkanlar ile geri bildirim toplantılarına katılma fırsatı bulacak. Stajyerlerden alınan sistemli geri bildirim anketleri ile daima güzelleşmenin sağlandığı LOG-in Winter programına katılanlar, ayrıyeten çeşitli toplumsal faaliyetlere de dahil olacak.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Facebook Yorumları
Copyright