SON DAKİKA
hava
Google News

Lider Topaloğlu’ndan üniversite öğrencilerine mangal partisi

Kemer Belediye Lideri Necati Topaloğlu’nun eğitim yuvasına dönüştürdüğü Ahmet Erkal Takviye Eğitim Kursu’ndan mezun olan ve üniversitede tahsil gören eski öğrenciler mangal partisinde bir ortaya geldi. 

Son Güncelleme :

10 Şubat 2024 - 17:36

/ 17 views kez okundu.
Lider Topaloğlu’ndan üniversite öğrencilerine mangal partisi


Kemer Belediye Lideri Necati Topaloğlu’nun eğitim yuvasına dönüştürdüğü Ahmet Erkal Dayanak Eğitim Kursu’ndan mezun olan ve üniversitede tahsil gören eski öğrenciler mangal partisinde bir ortaya geldi.   

Kemer İmperial Türkiz Resort Otel’de düzenlenen programa, Kemer Belediye Lideri Necati Topaloğlu’nun yanı sıra Kemer Belediye Lider Vekili Mustafa Bilici, CHP Kemer İlçe Lideri Adem Barış, Kemer Belediye Lider Yardımcısı Emin Gül, Kemer Belediyesi Meclis Üyesi Mustafa Tıraş, CHP Kemer Bayan Kolları Lideri Sema Özdemir ve Ahmet Erkal Dayanak Eğitim Kurs Müdürü Suat Göv katıldı.

Kurulduğu günden bu yana Kemer’de eğitimin çıtasının üst düzeylere çıkmasına katkı sunan ve Kemer Belediye Lideri Necati Topaloğlu’nun öncülüğünde açılan Ahmet Erkal Takviye Eğitim Kursu’nun üniversiteye giden eski öğrencileri, mangal partisinde bir ortaya gelerek hasret giderdi.

Kurs merkezinde azimle çalışarak istedikleri kısımları kazanan öğrencilerle sohbet eden Lider Topaloğlu, öğrencilere kendi elleriyle ekmek ortası köfte ve sucuk hazırladı.

Başkan Topaloğlu, yemek sırasında öğrencileri masalarında tek tek ziyaret ederek, eğitim hayatlarının nasıl gittiğini ve bir muhtaçlıkları olup olmadığını sordu.

Programda konuşan Lider Topaloğlu, yemekleri hazırlayan NG Phaselis Bay Otel ve kapılarını kendilerine açan Kemer İmperial Türkiz Resort Otel genel müdürleri ile çalışanlarına teşekkür ettiğini söyledi.

“Üniversiteli gençlik” ile bir ortada olmaktan ötürü memnunluk duyduklarını tabir eden Lider Topaloğlu, “Eğitime kazandırdığımız Ahmet Erkal Dayanak Eğitim Kursu’ndan mezun olan ve istedikleri üniversiteye giden öğrenciler orta tatilde oldukları için kendileri ile bir ortaya gelmek istedik. Çocukların gözlerindeki memnunluktan ötürü biz de memnun oluyoruz. Öğretmenlerimiz ve aileleri de memnun. Eğitim varsa gelecek var.” dedi.

Kemer Belediye Lider Vekili Mustafa Bilici de öğrencilerin Kemer’in gururu olduklarını belirterek, öğrencilere yaptıkları katkıların her vakit devam edeceğini ve kendilerine muvaffakiyetler dilediğini kaydetti.

Kurs Müdürü Suat Göv ise kursun açıldığı birinci günden bu yana büyük muvaffakiyetler elde ettiklerine değinerek, “Son yapılan üniversite imtihanında Şevval Yağmur Öztürk kızımız Antalya ve Kemer birincisi ve Türkiye 117’ncisi oldu. Kemer olarak gururlandık. Kursumuzdan mezun olarak üniversiteye giden öğrencilerimizi de yalnız bırakmadığı için liderimize teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

 

ÖĞRENCİLERDEN TEŞEKKÜR

Kursta eğitim alarak Selçuk Üniversitesi Hemşirelik Kısmında okuyan Merve Şevik, “Necati liderimizin bize verdiği mangal partisine geldik. Bize ve eğitime verdiği katkılardan ötürü kendisine çok teşekkür ederim. Bizim için her vakit en düzgününü yapıyor. Burs dayanağı için de ayrıyeten teşekkür ederiz. Genel manada çok mutluyuz.”

Öğrencilerden Umut Çalışkan da 9 Eylül Üniversitesi Bilgisayar Kısmında okuduğunu belirterek, Ahmet Erkal Takviye Eğitim Kursu’nda eğitim aldığı süreçte Lider Topaloğlu’nun kendisine çok katkısı olduğuna işaret ederek, “Başkanımız eğitime büyük takviye veriyor. Fiyatsız kırtasiye gereçleri, fiyatsız servis imkanı, bize sağladığı burs takviyesi çok kıymetli. Her şey için kendisine teşekkür ediyoruz.” Tabirlerini kullandı.

Erzurum Atatürk Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde okuyan İbrahim Çeliker de kursta gördüğü eğitim sürecinde Lider Topaloğlu’nun kendisine büyük dayanak olduğuna değinerek, “Şu anda üniversite okuyoruz lakin bizi yalnız bırakmıyor. Bize burs dayanağı sağlayarak ve yanımızda duruyor. Onu çok seviyorum.” dedi.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Tarih Bölümü’nde okuyan Erkut Kurt da “Ahmet Erkal Dayanak Eğitim Kursu’na aldığım eğitim sayesinde istediğim üniversiteyi kazandım. Liderimizin takviyelerini hala üzerimizde hissediyoruz. Mangal partisi davetine geldik. Siyaset üstü bir formda daima öğrencilere gösterdiği ilgiden ötürü kendisine teşekkür ediyorum. Burs dayanağı de almaya devam ediyorum.” sözlerini kullandı.

Erciyes Üniversitesi Uçak Gövde ve Motor Bakımı ve Tamir Bölümü’nde okuyan Fatih Yavuz da Lider Topaloğlu’nun eğitime kazandırdığı kursta eğitim aldığını, kendilerine burs dayanağı vererek takviye olmaya devam ettiği için Lider Topaloğlu’na teşekkür ettiğinin altını çizdi.

Akdeniz Üniversitesi Vücut Eğitimi Öğretmenliği Bölümü’nde okuyan Çağan Macar, burslarını eksiksiz olarak aldıkları için ve mangal partisi verdiği için Lider Topaloğlu’na teşekkür ettiğini söz etti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis