SON DAKİKA
hava
Google News

Lider Söğüt, “Laf değil, hizmet ve eser ürettik”

Hereke Ordulular Derneği’ne konuk olan Körfez Belediye Lideri ve Lider Adayı Şener Söğüt, “5 yılın sonunda gururla söylüyoruz ki; bu kentte gönülden gönül işlenmiş bir emek var. Önümüzdeki 5 yılda da gönülleri hizmet ve yapıtlarla işlemeye devam edeceğiz” dedi

Son Güncelleme :

25 Şubat 2024 - 16:48

/ 95 views kez okundu.
Lider Söğüt, “Laf değil, hizmet ve eser ürettik”


Körfez Belediye Lideri ve Lider Adayı Şener Söğüt, İlçe Seçim Uyum Merkezi tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında Hereke’de Ordulular Derneği’ne konuk oldu. Dernek Lideri Orhan Tezlik ve üyeler tarafından ilgiyle karşılanan Lider Söğüt, gördüğü ilgiden ötürü teşekkür etti. Lider Söğüt, “Sizlerin ilgisi ve sevgisi, ne kadar gerçek adımlar atarak hizmet ürettiğimizin de en büyük göstergesi” dedi.

 

HİZMET VE ESER SİYASETİ

“AK Parti’ye olsun, Cumhur İttifakı’na olsun Ordulu hemşehrilerimiz her vakit en güçlü takviyesi verdi” diyen Lider Söğüt, “Cumhur İttifakı, eser ve hizmet siyasetinin adresi. Biz laf değil iş üretiyoruz. Bugüne kadar Kocaeli Büyükşehir Belediyemiz ile el ele ahenk içerisinde, birlik ve beraberlik içerisinde ilçemize eser ve hizmetler kazandırdık.

 

DEĞER KATMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Altyapıyı yaptık, üstyapıyı yaptık, kıyı düzenlemelerini gerçekleştirdik. Hereke Kalemizi ayağa kaldırdık. Körfezimizin en değerli tarihi yerlerinden bir tanesi haline geldi. Adeta Hereke’ye gerdanlık taktık. Her mahallemizde yaptığımız parklar, etraf düzenlemeleri, spor tesisleri ile Körfez’imize paha kattık, katmaya da devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis