SON DAKİKA
hava
Google News

Lider Sezer, “Engelleri birlikte kaldıracağız”

Manisiz Hayat Merkezi’nde ‘Yol Arkadaşım’ dediği engelli bireylerle bir ortaya gelen Gölcük Belediye Lideri ve AK Parti Gölcük Belediye Lider Adayı Ali Yıldırım Sezer, “Projelerimizde engelli kardeşlerimizi birinci öncelik düşünerek çalışmalar yapıyoruz” dedi.

Son Güncelleme :

24 Şubat 2024 - 19:36

/ 116 views kez okundu.
Lider Sezer, “Engelleri birlikte kaldıracağız”

Gölcük Belediye Lideri ve AK Parti Gölcük Belediye Lider Adayı Ali Yıldırım Sezer, seçim çalışmaları kapsamında ilçede yaşayan her bireyle bir ortaya gelemeye devam ediyor. Lider Sezer bu kapsamda Manisiz Ömür Merkezi, Gölcük Sürücüler Odası, Emekçi Emeklileri Derneği Gölcük Şubesi, İhsaniye Çiftlik Mahallesi Muhtarlığı ziyaret ederek Merkez Mahallesi’nde de teşkilat üyeleri ile istişare toplantısında bir ortaya geldi. Gölcük Belediyesi’nin her vakit engellilerin yanında olduğunu söyleyen Sezer, “Engelli kardeşlerimizi birinci öncelik düşünerek çalışmalar yapıyoruz” dedi.

SİZLERE YÖNELİK HİZMETLER SÜRECEK

Hayata geçirdikleri tüm proje ve çalışmalarda engelli dostu belediyecilik örneği ortaya koyduklarını tabir eden Sezer, “Engelli bireylerimizin kent ömründe kendilerini rahat hissedebilmesi, her türlü imkan ve hizmetten yararlanabilmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Engelli vatandaşlarımızın hayat kalitelerini yükseltmek, yaşadıkları meselelerin önüne geçmek ve toplumsal hayata iştiraklerini sağlamak için kıymetli adımlar atıyoruz. Yol, kaldırım ve park projelerimizde engelli kardeşlerimizi birinci öncelik düşünerek çalışmalar yapıyoruz” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis