SON DAKİKA
hava

HAFTANIN MAÇLARI

Google News

Kürekte Şampiyon Köyceğiz’de Aşikâr Olacak

Kürek döneminde Bayanlar ve Erkeklerde şampiyonların aşikâr olacağı Sanmar Denizcilik Büyükler Türkiye Şampiyonası, 2-3 Mart tarihlerinde Muğla’nın Köyceğiz ilçesinde gerçekleştirilecek. Kupanın sahiplerini bulacağı şampiyonada dereceye giren gruplar, tekne ödüllerinin de sahibi olacak.

Son Güncelleme :

27 Şubat 2024 - 21:20

/ 86 views kez okundu.
Kürekte Şampiyon Köyceğiz’de Aşikâr Olacak


Kürek döneminde Bayanlar ve Erkeklerde şampiyonların belirli olacağı Sanmar Denizcilik Büyükler Türkiye Şampiyonası, 2-3 Mart tarihlerinde Muğla’nın Köyceğiz ilçesinde gerçekleştirilecek. Kupanın sahiplerini bulacağı şampiyonada dereceye giren gruplar, tekne ödüllerinin de sahibi olacak.

12 KULÜPTEN 150’Yİ AŞKIN ATLET YARIŞACAK

Türkiye Kürek Federasyonu tarafından Muğla’nın Köyceğiz ilçesinde düzenlenecek olan Sanmar Denizcilik Büyükler Türkiye Şampiyonası; 1 Mart tarihinde eleme yarışları, 2-3 Mart tarihlerinde ise final yarışları ile geçilecek. Tertipte 12 kulüp ve 150’yi aşkın atlet şampiyonluğa ulaşmak için çaba edecek.

DERECEYE GİREN TAKIMLARA TEKNE ÖDÜLÜ

Şampiyona yarışlarında dereceye giren takımları ise büyük mükafatlar bekliyor olacak. Erkekler kategorisinde dereceye giren gruplardan birinciye Dört İkili Teknesi, ikinciye İki İkili teknesi ve üçüncüye ise bir çift kürek mükafatı verilecek. Bayanlar kategorisinde ise dereceye giren gruplardan birinciye İki İkili Teknesi, ikinciye Tek İkili Teknesi, üçüncüye ise bir çift kürek mükafatı sahiplerini bekliyor olacak.

TÜRKİYE KÜREK FEDERASYONU YOUTUBE RESMİ KANALINDAN CANLI YAYINLANACAK

Görkemli bir ödül merasimi ve iştirakçilere yönelik düzenlenecek çok sayıda çekiliş aktifliği ile düzenlenecek Sanmar Denizcilik Büyükler Türkiye Şampiyonası, Türkiye Kürek Federasyonu Youtube Resmi Kanalı’ndan naklen canlı yayın ile yayınlanacak.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

YORUM ALANI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

marsbahis