Krafton, sizi Dark And Darker Mobile'in derinliklerini keşfetmeye davet ediyor - Türkiye'nin en kapsamlı haber portalı: Trcanlihaber.com
SON DAKİKA
hava
Google News

Krafton, sizi Dark And Darker Mobile’in derinliklerini keşfetmeye davet ediyor

Geliştirici Bluehole Studio, 2024’te Eşsiz Bir Hayatta Kalma ve Kaçış Oyunuyla Taşınabilir Oyuncuların Karşısında Olacak

Son Güncelleme :

17 Kasım 2023 - 22:12

/ 15 views kez okundu.
Krafton, sizi Dark And Darker Mobile’in derinliklerini keşfetmeye davet ediyor


Geliştirici Bluehole Studio, 2024’te Eşsiz Bir Hayatta Kalma ve Kaçış Oyunuyla Taşınabilir Oyuncuların Karşısında Olacak 

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

PUBG: BATTLEGROUNDS ve PUBG MOBILE‘ın geliştiricisi KRAFTON, Inc., Güney Kore’nin Busan kentinde düzenlenen memleketler arası bir oyun aktifliği olan G-STAR 2023’te Dark and Darker Mobile‘ı resmî olarak tanıttı. Duyuruyla birlikte Dark and Darker Mobile, KRAFTON’un heyecan dolu bu oyunu taşınabilir platformlara uyarlamak için IRONMACE ile global lisans mutabakatı imzalamasının akabinde birinci kere görücüye çıkmış oldu.

KRAFTON bünyesindeki Bluehole Studio tarafından geliştirilen Dark and Darker Mobile, yepyeni oyunu heyecan verici bir tecrübe hâline getiren eşsiz extraction* tabanlı oyun mekaniğinin hakkını verebilmek için zindan oyunlarının gizemini, RPG’lerin derinliğini ve battle royale cinsinin hayatta kalma tansiyonunu harmanlıyor. KRAFTON’un taşınabilir oyun geliştirme konusundaki kapsamlı tecrübesinden faydalanan oyun, taşınabilir kullanıcılara özel tasarlanacak ve optimize edilecek. 

“KRAFTON, Dark and Darker Mobile‘ı birinci defa G-STAR 2023’te görücüye çıkarmanın heyecanını yaşıyor,” diyen KRAFTON Yayın Departmanı Kıdemli Lideri Rafael Lim konuyla ilgili niyetlerini, “Dark and Darker Mobile‘ın değişik hayatta kalma taktikleri, sürükleyici keşif dinamikleri ve heyecan dolu extraction* mekaniğiyle PC sürümünün ruhunu yakalayarak taşınabilir oyuncuların beğenisini kazanacağına inanıyoruz. Maksadımız büsbütün eşsiz bir taşınabilir oyun tecrübesiyle oyunseverlerin beklentilerini aşmak,” kelamlarıyla lisana getirdi.

Dark and Darker Mobile‘da maceracılar, zımnî hazineler, eşsiz ortamlar ve çeşitli fırsatlarla dolu yürek gerektiren bir seyahate çıkmadan evvel beş farklı sınıf (Fighter, Barbarian, Ranger, Rogue ve Cleric) ortasından seçim yapıyor. Maceracılar karanlık zindanlarda keşfedilmemiş zenginlikler peşinde koşarken Darkswarm ismi verilen gizemli bir manyetik alan da rakip oyuncuları ve öteki tehlikeleri yavaş yavaş birbirine yaklaştırıyor. Oyuncular vakit daraldıkça hem ganimetleriyle birlikte kaçmak hem de canlarını kurtarmak için kaçış portalını bulmak zorunda. Aksi takdirde her şeylerini kaybedebilirler. Oyuncuları her macerada eşsiz hazineler bulma fırsatı yahut mutlak bir felaketle yüzleşmeyi beraberinde getiren yesyeni, heyecan dolu öyküler bekliyor.

*Extraction: Yaratıklar ya da öbür oyuncular tarafından öldürülüp zindanlarda topladığınız kıymetli ganimetleri kaybetmeden evvel oyundan çıkmayı başarma

 

KRAFTON, INC. Hakkında

Merkezi Güney Kore’de bulunan KRAFTON, Inc., kendisini eğlenceli ve özgün tecrübeler sunarak merak uyandıran oyunları keşfetmeye ve yayınlamaya adamıştır. 2007 yılında kurulan KRAFTON, PUBG STUDIOS, Striking Distance Studios, Unknown Worlds, VECTOR NORTH, Neon Giant, KRAFTON Montréal Studio, Bluehole Studio, RisingWings, 5minlab, Dreamotion, ReLU Games ve Flyway Games üzere dünyaca ünlü geliştiricilere mesken sahipliği yapmaktadır. Her stüdyo daima yeni zorlukların üstesinden gelmeye ve yenilikçi teknolojilerden yararlanmaya çalışır. Amaçları KRAFTON’un platformlarını ve hizmetlerini genişleterek daha fazla oyunsevere ulaşmaktır.

KRAFTON, PUBG: BATTLEGROUNDS, The Callisto Protocol, NEW STATE MOBILE, Moonbreaker, Defense Derby ve TERA başta olmak üzere önde gelen cümbüş mülklerinden sorumludur. Dokuz ülkeye yayılmış 3.000 kişilik bir grupla KRAFTON, birinci sınıf yeteneklerden oluşan ve iş alanlarını oyunların ötesinde multimedya cümbüşüne ve derin öğrenmeye hakikat genişletmeyi hedefleyen teknoloji odaklı bir şirkettir. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Facebook Yorumları
Copyright