SON DAKİKA
hava
Google News

Kent Sınırları Gençleri İstanbul Boğazı’yla Buluşturdu

Kent Sınırları, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin öğrenci yurtlarında kalan gençler için özel bir Boğaz tipi düzenledi. İstanbul dışından gelen 300’ü aşkın genç, 24 Şubat Cumartesi günü denizle buluşarak keyifli anlar yaşadı. 

Son Güncelleme :

25 Şubat 2024 - 15:48

/ 107 views kez okundu.
Kent Sınırları Gençleri İstanbul Boğazı’yla Buluşturdu


Şehir Sınırları, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin öğrenci yurtlarında kalan gençler için özel bir Boğaz tipi düzenledi. İstanbul dışından gelen 300’ü aşkın genç, 24 Şubat Cumartesi günü denizle buluşarak keyifli anlar yaşadı. 

Geçtiğimiz ay denizden uzak kalan çocuklar için Boğaz Çeşidi düzenleyen Kent Sınırları, bu kere de İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin öğrenci yurtlarında kalan gençlere özel bir Boğaz tipi düzenledi. Üniversite eğitimi için kent dışından gelen öğrencilere özel olarak düzenlenen cins boyunca 300’ü aşkın sayıda genç, İstanbul’un tarihi ve doğal hoşluklarını keşfetme fırsatı buldu.

24 Şubat Cumartesi günü düzenlenen tıp, Kabataş İskelesi’nden başlayıp Kabataş İskelesi’nde son buldu.

Vapur Kafe ikramları eşliğinde İstanbul manzarası 

Yoğun geçen eğitim hayatlarına mola vermelerine takviye olmak ve denizden uzak kalmış olan gençleri denizle buluşturarak İstanbul görünümüne hakikat derin bir nefes almalarını sağlayan Kent Sınırları, Vapur Kafe’siyle de aktiflik boyunca çay ve simit ikramında bulundu. Gençler, İstanbul’un eşsiz atmosferini keyifli ikramlar ve sohbet eşliğinde tatma imkanı buldu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis