SON DAKİKA
hava
Google News

Kemer’de üreten konut hanımları kermesi yapıldı

Kemer Belediye Lideri Necati Topaloğlu’nun toplumsal projeleri kapsamında Kemer Belediyesi’nin dayanaklarıyla her ay düzenlenen “Üreten mesken hanımları kermesi” büyük ilgi görmeye devam ediyor.

Son Güncelleme :

11 Şubat 2024 - 3:12

/ 21 views kez okundu.
Kemer’de üreten konut hanımları kermesi yapıldı


Kemer Belediye Lideri Necati Topaloğlu’nun toplumsal projeleri kapsamında Kemer Belediyesi’nin dayanaklarıyla her ay düzenlenen “Üreten mesken hanımları kermesi” büyük ilgi görmeye devam ediyor. Bu hafta sonu düzenlenen kermesi ziyaret eden Lider Topaloğlu, kermeste Kemerli bayanların sergilediği el emeği göz parıltısı eserleri inceledi.

Başkan Topaloğlu’na ziyaretleri sırasında Kemer Belediyesi Kültür ve Toplumsal İşler Müdürü Mehmet Derya Baytekin eşlik etti.

Atatürk Parkı’nda düzenlenen kermeste mesken hanımları, yaptıkları el emeği göz ışığı eserleri satışa çıkararak konut ekonomilerine katkı sağlıyor.

Başkan Topaloğlu, stantları tek tek dolaşarak mesken hanımlarıyla sohbet edip güzel işler temennisinde bulundu.

Kermeste açıklama yapan Lider Topaloğlu, “Kemerli kadınlarız ayda iki gün burada el emeği göz ışığı eserlerini sergiliyorlar. Kermes alanındaki bütün dizaynı Kemer Belediyesi olarak biz yapıyoruz. Bayanlarımız kendi ürettiği eserleri satışa sunarak aile bütçelerine katkı sağlıyor. Bayanlarımızın aile bütçesine katkı sunması daha düzgün oluyor. Biz de elimizden gelen dayanağı veriyoruz. Bu sene turizm daha düzgün olacak. Burada stantlarını açan bayanlarımızın işleri de artacaktır.” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis