SON DAKİKA
hava
Google News

Kartepe Belediye Lideri Av.M.Mustafa Kocaman tam gaz alanda

Kartepe Belediye Lideri Av.M.Mustafa Kocaman, SKM programı kapsamında Ertuğrulgazi Mahallesi’nde hemşehrileriyle bir ortaya geldi. Kartepeli hemşehrilerinin istek ve taleplerini dinleyen Lider Kocaman, dayanaklarından ötürü teşekkür etti.

Son Güncelleme :

12 Şubat 2024 - 19:24

/ 21 views kez okundu.
Kartepe Belediye Lideri Av.M.Mustafa Kocaman tam gaz alanda


Kartepe Belediye Lideri Av.M.Mustafa Kocaman, SKM programı kapsamında Ertuğrulgazi Mahallesi’nde hemşehrileriyle bir ortaya geldi. Kartepeli hemşehrilerinin istek ve taleplerini dinleyen Lider Kocaman, takviyelerinden ötürü teşekkür etti.  

 

Kartepe Belediye Lideri Av. M. Mustafa Kocaman, 31 Mart lokal seçimleri kapsamında çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Lider Kocaman, Ertuğrulgazi Mahallesi’nde hemşehrileriyle bir ortaya geldi.

 

TEŞEKKÜR EDİYORUM

Ziyarette konuşan Lider Kocaman, “Yıllarca siyaset yapınca gözlerde, tebessümden, kurulan cümlelerden sana karşı sevgi, dayanak varmı olup olmadığını anlıyorsunuz. Ben burada bunu gördüm. Allah sizden razı olsun. Ben Cumhurbaşkanımıza inanan, onu seven, onunla birlikte yol yürümeye çalışanlardan birisiyim” dedi.

 

CUMHURBAŞKANIMIZA BAYANLAR BÜYÜK DAYANAK VERİYOR

“Kadınlarımız Cumhurbaşkanımızın bu 22 yıllık uğraşında en başta sizler geliyorsunuz” diyen Kartepe Belediye Lideri Av.M.Mustafa Kocaman, “Bizim ablalarımızın, annelerimizin üzerimizde çok emeği vardır. Geçmişi bilen bayanlarımız Cumhurbaşkanımıza sahip çıkıyor” açıklamasında bulundu.

 

KISA VAKİTTE BİTİRECEĞİZ

Alt yapı çalışmaları güç bir çalışma olduğunu belirten Lider Kocaman, “Alt yapı çalışması yapılan yerlerde her yer kazılmak durumunda kalmaktadır. Bu durumda istemeden de olsa mağduriyet ortaya çıkarmaktadır. Nüfusumuzun artmasıyla birlikte alt yapı gereksinimi artmaktadır. Bu çalışmalar muhakkak bir plan çerçevesinde yapılmaktadır. İnşallah alt yapı çalışmalarını en kısa vakitte bitireceğiz” tabirlerini kullandı. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis