SON DAKİKA
hava
Google News

“Kadın memnunsa aile de toplum da mutludur”

Beylikdüzü Belediye Lideri Mehmet Murat Çalık, Beylikdüzü Belediyesi Bayan ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen kahvaltıda ailelerle buluştu. Vazifeye geldiği birinci günden itibaren bayan, çocuk ve gençleri destekleyen projeleri hayata geçirdiklerini tabir eden Lider Çalık, “Hayatımızın ortasına Beylikdüzü’nü koymuş durumdayız. Beylikdüzü’nde yaşayan komşularımızın memnunluğu için çalışıyorum. Bundan sonra da tıpkı hisle çalışacağım” diye konuştu.

Son Güncelleme :

10 Şubat 2024 - 18:00

/ 14 views kez okundu.
“Kadın memnunsa aile de toplum da mutludur”


Beylikdüzü Belediye Lideri Mehmet Murat Çalık, Beylikdüzü Belediyesi Bayan ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen kahvaltıda ailelerle buluştu. Misyona geldiği birinci günden itibaren bayan, çocuk ve gençleri destekleyen projeleri hayata geçirdiklerini söz eden Lider Çalık, “Hayatımızın ortasına Beylikdüzü’nü koymuş durumdayız. Beylikdüzü’nde yaşayan komşularımızın memnunluğu için çalışıyorum. Bundan sonra da tıpkı hisle çalışacağım” diye konuştu.

Beylikdüzü Belediye Lideri Mehmet Murat Çalık, Beylikdüzü Belediyesi Bayan ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü’nün Yakuplu Toplumsal Tesisleri’nde düzenlediği kahvaltıda ailelerle buluştu. Epey ağır iştirakli geçen buluşmada çocuklarla tek tek ilgilenip armağanlar veren Lider Çalık ve eşi Zehra Çalık anne ve çocukların taleplerini de dinledi.

 

“Hayatımızın ortasına Beylikdüzü’nü koymuş durumdayız”

Konuşmasında hayata geçirdiği uygulamalar ve projeler hakkında da bilgiler veren Lider Çalık, “Hayatımızın ortasına Beylikdüzü’nü koymuş durumdayız. Beylikdüzü’nde yaşayan komşularımızın memnunluğu için çalışıyorum. Bundan sonra da birebir hisle çalışacağım. Benim her vakit, her süreçte en çok önemsediğim bölümler; çocuk, genç ve bayanlar. Ben biliyorum ki bir toplumda bayan memnunsa aile de toplum da memnundur. Biz de bu mutluluğun devam etmesi için çalışıyoruz” diye konuştu.

 

“Çocuklara adil bir ortam sunmak zorundayız”

Çocukların ve annelerin gelişimlerine dayanak olan projeler üretmeye devam edeceklerini söyleyen Lider Çalık, “Çocukların memnun ve huzurlu vakit geçirmesi için yeni parklar yaparak ilçemize yeşil alanlar kazandırdık. Misyon süremiz uzunluğunda kreş sayımız on teğe çıktı. İki tane de anne ve çocuk merkezi yaptık. Çocuklara adil bir ortam sunmak zorundayız. Yeni spor merkezleri ve kültür merkezleri ile evlatlarımızın gidip derslerini çalışabileceği kütüphaneler kazandırdık” dedi.

 

“Bu kardeşiniz size asla mazeret üretmeyecek”

Başkan Çalık konuşmasının devamında, “Vicdanımızla, ahlakımızla bu kentin ve bu kentin bütün gereksinim sahibi insanlarının yanında olmaya devam edeceğiz. Ben vicdanımın ve ahlakımın kabul etmediği hiçbir işin altına imza atmıyorum. Bundan sonra da bu türlü olacak. Bu kardeşiniz size asla mazeret üretmeyecek. Daima daha fazlasını yapmak için çalışacağım” tabirlerini kullandı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis