SON DAKİKA
hava
Google News

ING’den banka kartı ödemelerine yönelik yeni eser: KOBİ Nakit POS

ING Türkiye, banka kartı ödemelerine özel avantajlı üye iş yeri fiyatı fırsatı sunan KOBİ Nakit POS eserini hayata geçirdi. KOBİ Nakit POS ile KOBİ’ler, iş yerlerinde müellif kasa POS aygıtlarında hiçbir fiyat ödemeden tüm yurt içi banka kartı ödemelerinde sonraki gün %1.49 üye iş yeri fiyatından yararlanabiliyor.

Son Güncelleme :

13 Şubat 2024 - 19:24

/ 37 views kez okundu.
ING’den banka kartı ödemelerine yönelik yeni eser: KOBİ Nakit POS


ING Türkiye, banka kartı ödemelerine özel avantajlı üye iş yeri fiyatı fırsatı sunan KOBİ Nakit POS eserini hayata geçirdi. KOBİ Nakit POS ile KOBİ’ler, iş yerlerinde muharrir kasa POS aygıtlarında hiçbir fiyat ödemeden tüm yurt içi banka kartı ödemelerinde sonraki gün %1.49 üye iş yeri fiyatından yararlanabiliyor. Üstelik aylık POS yazılım, donanım ve bakım hizmeti fiyatı ödemiyor. ING Türkiye Hükmî Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Öcal Ağar, “KOBİ’lerin muhtaçlıklarını yakından takip ediyor ve onların rekabette öne çıkmalarına katkı sağlayacak eser ve hizmetler geliştirmeyi önceliklendiriyoruz. KOBİ Nakit POS eseriyle sunduğumuz sonraki gün %1.49 üye iş yeri fiyatı fırsatıyla işletmelere banka kartı ödemelerinde maliyet avantajı sağlıyoruz” dedi.

 

Dijital gücüyle kalıpların dışında ve hayatın içinde tahliller geliştiren ING Türkiye, banka kartı ödemelerine özel avantajlı üye iş yeri fiyatı fırsatı sunan KOBİ Nakit POS eserini hayata geçirdi. KOBİ Nakit POS ile KOBİ’ler iş yerlerinde yazarkasa POS aygıtlarında hiçbir fiyat ödemeden  tüm yurt içi banka kartı ödemelerinde sonraki gün %1.49, tüm yurt içi kredi kartı ödemelerinde ise sonraki gün %3,49 üye iş yeri fiyatı fırsatından yararlanabiliyor. Üstelik yazarkasa POS aygıtları için aylık POS yazılım, donanım ve bakım hizmeti fiyatı ödemiyor. Türkiye’de faaliyet gösteren başta bakkal ve market dalı olmak üzere tüm esnaflar KOBİ Nakit POS eserine web sitesi ve ING Taşınabilir üzerinden kolay kolay başvurabiliyor.

Ayrıca, KOBİ’lerin şubeye gitmeden bankacılık süreçlerini yapabileceği ING KOBİ Dijital ile şahıs işletmeleri EFT, havale ve FAST süreçlerini fiyatsız bir biçimde yapabiliyor. Tıpkı vakitte, vade sıkıntısı olmadan günlük birikim yapma imkanı sağlayan KOBİ e-Turuncu Hesap’ı birinci kere açanlar, %45 Güzel Geldin Faizi kazanabiliyor.

Öcal Ağar: KOBİ’lerin rekabette öne çıkmalarına katkı sağlayacak eserler geliştiriyoruz 

Zahmetsiz bankacılık anlayışı ve dijital hizmetleriyle KOBİ’leri desteklediklerini vurgulayan ING Türkiye Hukuksal Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Öcal Ağar, “Ekonominin merkezinde yer alan KOBİ’lerin gereksinimlerini yakından takip ediyor ve bu doğrultuda hem onların hayatlarını kolaylaştıracak hem de rekabette öne çıkmalarına katkı sağlayacak eser ve hizmetler geliştirmeyi önceliklendiriyoruz. KOBİ Nakit POS eseriyle sunduğumuz sonraki gün  %1.49 üye iş yeri fiyatı fırsatıyla işletmelere banka kartı ödemelerinde maliyet avantajı sağlıyoruz, ayrıyeten POS yazılım, donanım ve bakım hizmetini fiyatsız sunarak finansal olarak onları desteklemeyi hedefliyoruz. Bununla bir arada, dijitalleşmeyi merkezine alan bir kurum olarak, KOBİ’lerin iş yerlerinden ayrılmadan bankacılık süreçlerini yapabileceği ING KOBİ Dijital kapsamında işletmelerin dijital olarak bu esere başvurmalarına imkan sağlıyoruz. KOBİ Dijital ile işletmelere süratli, masrafsız ve ulaşılabilir bir bankacılık tecrübesi sunuyoruz” diye konuştu.  

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

YORUM ALANI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

ÇOK KAZANANLAR

ÇOK KAYBEDENLER

İŞLEM GÖRENLER

marsbahis