SON DAKİKA
hava
Google News

İhsaniyelilerden Ali Yıldırım Sezer’e tam takviye

Gölcük Belediye Lideri ve Lider Adayı Ali Yıldırım Sezer, mahallî seçim çalışmaları kapsamında İhsaniye’de vatandaşlarla bir ortaya geldi. Büyük ilgi gören Sezer, “Sizlerin takviyesi ile durmak yok, hizmete devam” dedi

Son Güncelleme :

13 Şubat 2024 - 17:00

/ 16 views kez okundu.
İhsaniyelilerden Ali Yıldırım Sezer’e tam takviye


Gölcük Belediye Lideri ve Lider Adayı Ali Yıldırım Sezer, mahallî seçim çalışmaları kapsamında İhsaniye’de vatandaşlarla bir ortaya geldi. Büyük ilgi gören Sezer, “Sizlerin dayanağı ile durmak yok, hizmete devam” dedi

 

İhsaniyelilerden Sezer’e tam destek

 

Gölcük Belediye Lideri ve Lider Adayı Ali Yıldırım Sezer, Seçim Uyum Merkezi tarafından hazırlanan program kapsamında İhsaniye’de vatandaşlarla bir ortaya geldi. Cumhur İttifakı ilçe liderlerinin da eşlik ettiği seçim çalışmaları kapsamında Lider Sezer, güne Merkez Mahallesi esnafını ziyaret ederek başladı.

 

ESNAFI GEZDİ, VATANDAŞI DİNLEDİ

Esnaflara iyi karlar dileklerini ileten Lider Sezer, talep ve isteklerini dikkatle dinledi. Merkez Mahallesi, Kavaklı ve İhsaniye’de bir ortaya geldiği hemşehrilerinden lokal seçimler için takviye isteyen Lider Sezer, “Sizlerin dayanağı ile yeniden tekrar yollardayız. İnşallah bu yolun sonu tekrar Gölcük’e hizmet olacak” dedi.

 

İHSANİYE’NİN ÇEHRESİ DEĞİŞTİ

Yoğun ziyaretlerle geçen günün sonunda İhsaniye’de bir ortaya geldiği hemşehrilerinden tam dayanak alan Gölcük Belediye Lideri ve Gölcük Belediye Lider Adayı Ali Yıldırım Sezer, “İlçenin her metrekaresine yaptığımız hizmetlerin yansımalarını çok şükür İhsaniye’de de birlikte görüyoruz.

 

GECEMİZİ GÜNDÜZÜMÜZE KATTIK

Sizlerin takviyesi ile sizleri temsilen bu vazifeyi yapıyorum. Bu vazifeyi yaptığımız tüm vakit içerisinde de alnınız ak olacak biçimde çalıştık. Sizi mahcup edecek hiçbir şey yapmadık. Gecemizi gündüzümüze kattık helali beğenilen olsun. İnşallah yeniden sizlerin dayanağıyla başımız dik bir biçimde mahallî seçimlerden sonra da bu misyonumuzu sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis