SON DAKİKA
hava
Google News

İbrahim Tatlı’ya Karslılar’dan ağır ilgi

İlçeyi adeta karış karış gezerek Derincelilerle gönül köprüleri kuran Cumhur İttifakı Derince Belediye Lider Adayı İbrahim Tatlı, ziyaret ettiği Kocaeli Kars İli Derneği’nde ağır bir ilgi ile karşılandı

Son Güncelleme :

24 Şubat 2024 - 16:36

/ 90 views kez okundu.
İbrahim Tatlı’ya Karslılar’dan ağır ilgi


31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Mahalli Yönetimler Seçimleri öncesi çalışmalarını ağır bir biçimde sürdüren Cumhur İttifakı ve AK Parti Derince Belediye Lider Adayı İbrahim Sevimli, sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etmeye devam ediyor. Lokal seçimler öncesi çalışmalarına sürat veren İbrahim Tatlı son olarak Kocaeli Kars İli Derneği’ne konuk oldu. Burada Dernek Lideri Ertekin Akbulak ve dernek üyeleri ile bir ortaya gelen İbrahim Şirin’i ağır bir kalabalık karşıladı.

 

TİPİOĞLU’NUN KATILIMIYLA

Kocaeli Kars İli Derneği’nde gerçekleşen programa Lider Adayı İbrahim Şirin’in yanı sıra TBMM Güvenlik ve İstihbarat Kurul Lideri Kocaeli Milletvekili Veysel Tipioğlu, AK Parti MKYK Üyesi Davut Coşkun Şiviloğlu, AK Parti Derince İlçe Lideri Koray Merdan, MHP Derince İlçe Lideri Bülent Aykurt, Büyük Birlik Partisi Derince İlçe Lideri Samet Çetin, meclis üyeleri, meclis üyesi adayları ve teşkilat yöneticilerinin iştirakiyle gerçekleşti.

 

TÜRKİYE YÜZYILI VİZYONU

Programda birer selamlama konuşması yapan İlçe Liderleri Merdan, Aykurt ve Çetin, Cumhur İttifakı’nın birlik ve beraberliğine vurgu yaparak seçim sürecine dair iletiler verdi. Coşkulu kalabalık ve içtenlikle kendilerini karşılayan Kocaeli Kars İli Derneği Lideri Ertekin Akbulak ve dernek üyelerine teşekkür eden İbrahim Sevimli konuşmasında Türkiye Yüzyılı vizyonuna uygun bir belediyecilik anlayışı ile Derince’de hizmete talip olduklarını söz etti.

 

HAZIRIZ, KARARLIYIZ

TBMM Güvenlik ve İstihbarat Kurul Lideri Kocaeli Milletvekili Veysel Tipioğlu da gösterilen ilgiden şad olduklarını söz ederek “Biz geleneğimiz gereği seçimden seçime milletimizi hatırlayan bir parti değiliz. Bizim milletimizle gönül bağımız var. Allah’ın müsaadesiyle bu millete, bu devlete ve bu ulu bayrağa hizmet etmek boynumuzun borcu. Birlikte daha kaç başarılara ulaşacağımıza olan inancımızla, daima birlikte 31 Mart’ta Derince için hazırız, kararlıyız” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis