SON DAKİKA
hava
Google News

HONOR, Magic6 Pro ile Taşınabilir Fotoğrafçılığı Tekrar Tanımlıyor

Ünlü Fransız eskrimcisi Cécilia Berder ile etkileyici bir iş birliği gerçekleştiren HONOR, yeni Magic6 Pro’da bulunan güçlü kamera sistemiyle taşınabilir fotoğrafçılıkta çığır açıyor.

Son Güncelleme :

09 Şubat 2024 - 15:12

/ 18 views kez okundu.
HONOR, Magic6 Pro ile Taşınabilir Fotoğrafçılığı Tekrar Tanımlıyor


Ünlü Fransız eskrimcisi Cécilia Berder ile etkileyici bir iş birliği gerçekleştiren HONOR, yeni Magic6 Pro’da bulunan güçlü kamera sistemiyle taşınabilir fotoğrafçılıkta çığır açıyor. 

 Zorlu fotoğraf çekimlerinde inanılmaz sonuçlar sunan HONOR Magic 6 Pro, süratli reflekslerin bulunduğu eskrim sporunda netlikten ödün vermeden eşsiz karelere imza atıyor. Dinamik anları otomatik olarak yakalamak için yesyeni HONOR Magic6 Pro’ nun kullanıldığı bu iş birliğinde, spor fotoğrafçılığı için HONOR Magic6 Pro’nun en düzgün akıllı telefon kamerasına sahip olduğunu kanıtlıyor.

 

Aynasız modeller ortasında yeni bir trend

 Son yıllarda, taşınabilir aynasız fotoğraf makinalarında çeşitli donanımlar teknoloji tutkunlarıyla buluşuyor. Fotoğraf meraklıları için sıklıkla tercih edilen aynasız modeller, yüksek süratli bir deklanşör sistemi sunarak profesyonel fotoğraf makinelerinin arka arda süratli imgeler yakalamasına imkan sağlıyor.

Hızlı hareket eden objeleri tesirli bir formda kaydetmeye ve hareket bulanıklığını azaltmaya yardımcı olan bu özellikler, süratli anları yakalamanın çok değerli olduğu spor, yabanî hayat ve aksiyon fotoğrafçılığında büyük avantajlar sunuyor.

Yeni HONOR Falcon Kamera Sistemi, deklanşör suratı ve görüntüleme süratiyle akıllı telefonlarda yeni bir periyot başlatıyor. Geliştirilen bu sistemde otomatik odaklama düzeneğine SMA motorunun dahil edilmesiyle birlikte donanımın odak suratını artırarak akıllı telefonda daha da gelişmiş bir spor fotoğrafçılığı tecrübesi sunuyor.

 

Spor fotoğrafçılığının dinamikleri değişiyor

Spor fotoğrafçılığının artan popülaritesi ve Yapay Zekanın (AI) artan kıymetine karşılık olarak akıllı telefon üreticileri çekim suratını ve manzara netliğini güzelleştirmek için kıymetli çalışmalar gerçekleştiriyor.

Olimpiyatların yaklaşmasıyla birlikte HONOR Falcon Kamera Sistemi, atlama, yürüme ve koşma kısımlarını rahatlıkla yakalayabilmek ve yapay zekayı eğitmek için 270.000 imaja dayanan bir evvelki sistemin sınırlamalarını aşıyor. Güncellenmiş sürüm, 10 farklı senaryoyu kapsayan 8.000.000 imgeden oluşan geniş bir eğitim data setini kullanıyor ve gelişmiş AI yetenekleri sağlıyor. 

HONOR Magic6 Pro’nun eskrim sporundaki süratli atılımları nasıl otomatik olarak yakaladığına aşağıda yer alan link üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu süratli kareleri eksiksiz netlikte yakalayan HONOR Magic6 Pro kullanıcıların günlük omurdaki etkileyici anları ne kadar âlâ kaydedebileceklerine dair ipuçları veriyor.

HONOR Magic6 Pro, bölüm başkanı donanımı ve yapay zeka takviyeli yazılımı ile akıllı telefon dünyasına kıymetli bir yenilik getiriyor. 

Özellikleriyle fark yaratan yeni HONOR Magic6 Pro serisi 25 Şubat’ta Dünya Taşınabilir Kongresi MWC’de tanıtılacak.

 

HONOR Hakkında

2013 yılında kurulan HONOR, dünya çapında başkan olan akıllı aygıt sağlayıcısıdır. Global manada, herkes için ikonik bir teknoloji markası olma yolunda ilerleyen ve bütün kanallarda akıllı bir hayat sürdürmeyi hedefleyen HONOR, yenilikçi eser portföyü ile herkes için yeni bir akıllı dünya yaratma ülküsüne ulaşmak için çalışıyor. Çalışanlarının %60’tan fazlası Ar-Ge merkezlerinde misyonlu olan ve toplamda 13.000’i aşkın şahsa istihdam sağlayan HONOR, 7 Ar-Ge merkezi ile birlikte inovasyonunu, kalitesini ve sunduğu hizmetleri geliştiriyor. İleriye dönük teknolojisi sayesinde dünyanın dört bir yanındaki insanları güçlendirmeye yönelik teknolojilerini geliştirmek için çalışıyor. Alanında yeni olan birçok teknolojik gelişmeye öncülük eden HONOR, bütün akıllı aygıtlarda portföyünü geliştirmek ismine üst seviye olan Ar-Ge çalışmalarını her geçen gün güçlendiriyor. Piyasaya çıkmadan evvel sıkı kalite denetimlerine tabi tutulan HONOR akıllı telefonları, 400’den fazla eser testinden ve 20’den fazla global sertifika standardından geçerek kullanıcıları ile buluşuyor. HONOR, 100’den fazla pazarda müşterilere verimli hizmetler sunarken birebir vakitte 3.000’den fazla hizmet merkezine ve 9 bölgesel davet merkezi ile kullanıcılarına hizmet veriyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis