Hareketleri Tepki Toplamıştı: Nevrigül Alan'ın Kız Kardeşi Nazmiye Gözaltına Alındı! - Türkiye'nin en kapsamlı haber portalı: Trcanlihaber.com
SON DAKİKA
hava
Google News

Hareketleri Tepki Toplamıştı: Nevrigül Alan’ın Kız Kardeşi Nazmiye Gözaltına Alındı!

Müge Anlı’da işlenen en çetrefilli olaylardan Nevrigül Alan cinayetinde bir son dakika gelişmesi yaşandı. Programdaki hareketleriyle sosyal medyada gündem olan Nevrigül’ün kardeşi Nazmiye polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Müge Anlı’nın en …

Son Güncelleme :

28 Ekim 2023 - 8:09

/ 134 views kez okundu.
Hareketleri Tepki Toplamıştı: Nevrigül Alan’ın Kız Kardeşi Nazmiye Gözaltına Alındı!

Müge Anlı’da işlenen en çetrefilli olaylardan Nevrigül Alan cinayetinde bir son dakika gelişmesi yaşandı. Programdaki hareketleriyle sosyal medyada gündem olan Nevrigül’ün kardeşi Nazmiye polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

Müge Anlı’nın en dikkat çeken olaylarından Nevrigül Alan cinayeti bir türlü çözüme ulaşamazken, olayı baş şüphelilerinden kız kardeş Nazmiye hakkında bir son dakika gelişmesi yaşandı.

Nevrigül Alan’ın 16 yaşındaki kardeşi Nazmiye, Nevrigül’ün eski eşi Remzi ve kardeşi Abdullah ifadelerine başvurulmak üzere gözaltına alındı.

Savcıya ifade veren Nazmiye daha sonra serbest bırakılırken, soruşturmanın ardından dava açılıp açılmayacağı karar verilecek.

Nazmiye’nin gözaltına alındığı anları buradan izleyebilirsiniz:

Facebook Yorumları
Copyright