SON DAKİKA
hava
Google News

Etkin Ventures ve Trendbox’dan değerli iş birliği

Türkiye’nin en büyük özel sermayeli yatırım bankası Faal Bank, iştiraki Etkin Ventures aracılığıyla Trendbox ile kıymetli bir iş birliğine imza attı. Faal Ventures çatısı altında bulunan Türkiye’nin en güçlü API pazaryeri Apilion ile güçlerini birleştiren Trendbox, bünyesinde yer alan perakende satış noktalarında Etkin Bank’ın kredi API’leriyle muhtaçlık kredisi imkânı sağlayacak.

Son Güncelleme :

13 Şubat 2024 - 15:36

/ 12 views kez okundu.
Etkin Ventures ve Trendbox’dan değerli iş birliği


Türkiye’nin en büyük özel sermayeli yatırım bankası Faal Bank, iştiraki Etkin Ventures aracılığıyla Trendbox ile değerli bir iş birliğine imza attı. Aktif Ventures çatısı altında bulunan Türkiye’nin en güçlü API pazaryeri Apilion ile güçlerini birleştiren Trendbox, bünyesinde yer alan perakende satış noktalarında Faal Bank’ın kredi API’leriyle gereksinim kredisi imkânı sağlayacak.

Girişim kurucusu olma misyonuyla faaliyetlerini sürdüren Faal Bank ekosisteminin üyesi Etkin Ventures perakende dalının alışveriş verisini gerçek vakitli olarak tahlil eden Trendbox ile yeni bir muahedeye imza attı. Mutabakat çerçevesinde Trendbox, hizmet sunduğu perakende satış noktalarına muhtaçlık kredisi imkânı sağlayarak ticaretlerini kolaylaştırmak için, Etkin Ventures’ın hayata geçirdiği Türkiye’nin en güçlü API pazaryeri Apilion’dan yararlanacak. 

Evsahibioğlu: ‘’Trendbox ile gerçekleştirdiğimiz bu iş birliğinden ötürü çok heyecanlıyız.’’

Aktif Ventures Genel Müdür Vekili Yasemin Evsahibioğlu, “Türkiye’nin en güçlü API pazaryeri Apilion aracılığıyla, perakende satış noktalarının dijital dönüşüm süreçlerinde büyük katkılar sağlayan Trendbox ile iş birliği yapmaktan büyük memnunluk duyuyoruz. Birlikte heyecanla çıktığımız bu seyahatte Trendbox ile amaçlarımıza ulaşacağımıza inanıyoruz” dedi.

Bilgen: “Artık bir fintek üzere hareket edeceğiz”

Trendbox İdare Şurası Lideri Ahmet Bilgen ise hizmet sundukları perakende satış noktalarının ticaretini kolaylaştıran iş birliklerini hayata geçirdiklerini vurgulayarak şöyle konuştu: “Güçlü iş birlikleriyle hizmet kapsamımızı genişletiyoruz. Aktif Ventures ile gerçekleştirdiğimiz ve sektöre katma kıymet yaratacak stratejik iş birliğimiz sayesinde artık bir fintek üzere hareket edeceğiz.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

YORUM ALANI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

ÇOK KAZANANLAR

ÇOK KAYBEDENLER

İŞLEM GÖRENLER

marsbahis