SON DAKİKA
hava
Google News

Diablo 4’de özel yol arkadaşı Seneschal Construct ile destansı bir seyahat başlıyor

Diablo IV’ün 3. Dönemi Season of the Construct’ta sadık müttefik Seneschal Construct ile destansı bir seyahat başlıyor.

Son Güncelleme :

08 Şubat 2024 - 11:36

/ 22 views kez okundu.
Diablo 4’de özel yol arkadaşı Seneschal Construct ile destansı bir seyahat başlıyor


Diablo IV’ün 3. Dönemi Season of the Construct’ta sadık müttefik Seneschal Construct ile destansı bir seyahat başlıyor. Ayuzhan’ın rehberliğinde oyuncular, bozulmamış bir Seneschal Construct’ı dirilterek onu Döneme Özel Yol Arkadaşlarına dönüştürebilirler. Bu mekanik müttefik, karakteri her yerde takip eder, eşsiz yeteneklerini bağımsız olarak sunar ve kombo fırsatları yaratır. Klasik evcil hayvanların tersine, Seneschal Construct’ın canı yoktur ve ölemez, lakin bir sendeme özelliği vardır.

 

Sezona Özel Yol Arkadaşınızı Oluşturma

Seneschal Construct iki varsayılan hücum özelliğine sahiptir ve oyuncular bunları Cryptex’indeki taşları değiştirerek geliştirebilirler. Özelleştirme süreci iki çeşit taş içerir: Seneschal’ınızın gerçekleştireceği taarruz cinsini belirleyen Yönetim Taşları ve ekstra mermiler fırlatmak yahut hasar cinsini değiştirmek üzere ekstra mekanik özellikler eklemek için İdare Taşlarını güçlendiren Ayar Taşları.

 Yönetim Taşları, rastgele bir düzeye yahut nadirliğe sahip olmayan Paragon glif çeşitleridir. Bir kere elde edildikten sonra yeniden elde edilmeleri gerekmez ve oyuncular için makul süratte bir ilerleme sağlarlar. Buna karşın Ayar Taşlarının seviyeleri ve nadirlikleri vardır. Düzeylerle birlikte doğrusal bir gelişim gösterirler ve oyunculara yapılandırılmış bir gelişim yolu sunarlar.

 

Özelleştirme İçin Taşları Elde Etme

Mükemmel Seneschal Construct’ı oluşturmak için İdare ve Ayar Taşları edinmek gerekir ve bunları elde etmenin en düzgün yolu, en az bir rastgele Düzey Ölçekli Ayar Taşı garanti eden Mahzenleri tamamlamaktır. Mahzen evreleri sırasında elde edilen Wardwoven Sandıkları bonus Ayar Taşları yahut bedelli ekipmanlar kazandırabilir. Bu taşları elde etmenin bir öteki yolu da Construct’ları muvaffakiyetle yenmektir. Yenilen her Construct, Kuyumcuda taşa dönüştürülebilen belli bir Parçalanmış Taş yüzdesi sağlar.

 

Mükemmel Seneschal Construct’ınızı Yaratma

Diablo IV, Season of the Construct’ta Seneschal Construct yalnızca bir yol arkadaşı değil, tıpkı vakitte stratejik bir müttefiktir. Yeteneklerini kendi oyun biçiminize nazaran uyarlamak için İdare ve Ayar Taşlarının sağladığı özelleştirme seçeneklerini kullanın. Kehjistan’ın kadim mahzenlerinde gizli zorluklarla yüzleşirken yanınızda duracak harika bir mekanik yol arkadaşı yaratın.

23 Ocak’ta Sanctuary’ye gidin ve şeytani güçlere karşı savaşırken sadık müttefikinizi oluşturmanın keyfini çıkarın. Diablo IV: Season of the Construct 23 Ocak’tan itibaren Xbox, PlayStation, Battle.net ve Steam’de oynanabilir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis