SON DAKİKA
hava
Google News

Daha Genç, Daha Sıkı Bir Cilt için Ameliyatsız Tahlil; Endolift!

Hizmet verdiği her alanda, mükemmeliyetçi, sağlam, küresel ve önder bir marka olma vizyonuyla yola çıkan Doku Clinic, İstanbul’un merkezi Şişli’de 5 bin m2 genişliğindeki kliniği ile medikal estetik ve plastik cerrahi alanında A+ hizmet sunmaya devam ediyor

Son Güncelleme :

08 Şubat 2024 - 4:48

/ 17 views kez okundu.
Daha Genç, Daha Sıkı Bir Cilt için Ameliyatsız Tahlil; Endolift!


Hizmet verdiği her alanda, mükemmeliyetçi, muteber, küresel ve başkan bir marka olma vizyonuyla yola çıkan Doku Clinic, İstanbul’un merkezi Şişli’de 5 bin m2 genişliğindeki kliniği ile medikal estetik ve plastik cerrahi alanında A+ hizmet sunmaya devam ediyor.

Danışanlarına yeni, hoş ve pahalı bir dünyanın kapılarını açan Doku Clinic ulusal ve memleketler arası sıhhat standartlarının ışığında, son teknolojiyi etik kıymetler çerçevesinde kullanmaya ihtimam göstererek, hastalarının geleceğine kıymet katma amacı taşıyor.

Saç ekimi, cilt gençleştirme, bölgesel incelme, lazer tedavileri, dolgu uygulamaları ve plastik cerrahi alanlarındaki başarılı çalışmaları ile isminden sıkça kelam ettirirken uzun yıllardır hastalarına en gerçek ve en doğal tahlilleri sunan Doku Clinic’in en çok tercih edilen uygulamalarından biri olan Endolift hakkında bilmek istediğiniz tüm ayrıntıları sizler için derledik.

 

Yüzünüzü yenilemek ve gençleştirmek için en ülkü seçenek Endolift!

Zamanla cilt, yaşlanma belirtileri, yerçekimi tesiri ve çevresel faktörlerle gayret ederken genç görünümünü ve canlılığını kaybedebilir. İşte bu noktada Endolift, genç ve canlı bir cilt görünümünü tekrar kazandırmak için ameliyatsız bir tedavi seçeneği sunuyor.

Özel mikrofiber uçların kullanılmasıyla gerçekleştirilen tesirli bir cilt yenileme ve sıkılaştırma tedavisi olan Endolift cildin alt katmanlarına hassas bir lazer gücü ile odaklanarak kollajen üretimini artırır, cilt sıkılaşmasını sağlar, kırışıklıkları azaltır ve genel cilt tonunu güzelleştirir. Daha genç ve canlı bir cilt görünümü elde etmek isteyenler için ülkü bir seçenektir.

 

Endolift hangi bölgelere uygulanabilir?

Ameliyatsız yüz germe uygulaması olan Endolift, cilt deformasyonlarının bütüncül bir yaklaşımla tedavi edilmesine imkan sağlayan bir uygulamadır; göz altı, gıdı, çene bölgesi ile birlikte cilt yenilemedeki ve cilt altındaki yağ dokularını eritmedeki başarısı nedeniyle bedende bacak, diz kapağı ve kalça bölgesinde de uygulanmakla birlikte selülit için de ağır tesirli bir tedavi imkânı yaratmaktadır. Yalnızca kırışıklıkları değil cilt altında biriken fazla yağ dokusuna da müdahale edilmesini sağlayan Endolift, bedendeki birçok bölgeye inançla uygulanabilmektedir.

 

Endolift tek seanslık bir süreç midir?

Endolift uygulaması, uygulanacak bölgeye bağlı değişkenlik göstermekle birlikte 30 ila 60 dakika ortasında sürebilen tek seanslık bir uygulamadır. Hafif ve orta dereceli yüz sarkmalarında bir seanslık süreç ülkü olarak nitelendirilir. Uygulamanın devamında 1-2 ay sonrasında tedavinin tesiri vakitle artarak devam etmektedir. 6 aya kadar uygulandığı alanda azamî tesir gözlemlenebilir.

 

Endolift’in sonucunu çabucak görebilir miyiz?

İşlemden çabucak sonra cilt sıkılığı çok net bir formda görülebilir. Bedenin kolajen sentezi ve temel istenen tekrar yapılanma süreci için ise yaklaşık 3-6 ay üzere bir müddete gereksinim duyulmaktadır. 6. haftadan başlayıp 12. haftaya kadar uzanan gözlemleme müddetinde cildin kalitesindeki artış rahatlıkla hissedilebilir.

 

Endolift’in kalıcılığı ne kadar sürüyor?

İşlem yapıldıktan sonraki süreçte yaklaşık 4 ila 6 ay boyunca cildin kendini toparlaması ve yenilenme süreci devam eder. 6 aya kadar görülen azamî tesir ile birlikte kişinin yaşlanma sürecine nazaran değişkenlik gösterebilir, uzun periyodik kalıcılık sunan Endolift tedavisi şayet istenirse 2 ya da 3 yıl sonra da tekrar uygulanabilir.

 

Peki, Endolift inançlı bir süreç midir?

Endolift uygulaması güvenliği kanıtlanmış FDA onaylı bir uygulamadır. Bununla birlikte dikkat edilmesi gereken en kıymetli nokta Endolift uygulamasının bu işin eğitimini almış, bu işte deneyim sahibi  uzman tabipler tarafından uygulanmasıdır.

Endolift şayet cilt sıkılaştırma için uygulanacaksa, toplumsal hayata dönüş çabucak kelam konusu olabilir. Yağ bölgesi eritme süreci için uygulandığında birkaç hafta ödem gözlemlenebilir. Yüzde yaşanabilecek süreksiz uyuşma için ise gün içinde kişinin kendi uygulayabileceği bir iki dakikalık masaj önerilmektedir.

 

Doku Clinic, yanlışsız, emniyetli ve tahlil odaklı hizmet sunmayı amaçlıyor.

Tüm bu genel çerçevenin altında, medikal estetik ve plastik cerrahi alanında hizmet sunan Doku Clinic, danışanlarına sonsuz konfor, inançlı, açık ve anlaşılır bir süreç sunarken ömür uzunluğu müşteri hizmeti ile hayatlara dokunmaktan memnunluk duyuyor.

Doğuştan gelen güzelliğinizi sadece korumakla kalmayıp geliştiren, mevcut çekiciliğinizden ödün vermeden özelliklerinizi hassas bir biçimde vurgulayan lüks bir bakımın keyfini çıkarmak istiyorsanız Doku Clinic’in sunduğu tüm  hizmetler için dokumedical.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Unutmayın, hoşluk seyahatinizde kendinizi sevme ve doğal güzelliğinizi korumak her vakit en kıymetli adımdır.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

YORUM ALANI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

ÇOK KAZANANLAR

ÇOK KAYBEDENLER

İŞLEM GÖRENLER

marsbahis