SON DAKİKA
hava
Google News

Cumhur İttifakına En Güçlü Dayanak Gölcük’ten Gelecek

Lokal Seçim çalışmalarını Cumhur İttifakı ortaklarını ziyaret ederek başlayan Gölcük Belediye Lideri ve yeni devir AK Parti Belediye Lider Adayı Ali Yıldırım Sezer, “Cumhur İttifakı’na en güçlü takviye Gölcük’ten gelecek” dedi.

Son Güncelleme :

10 Şubat 2024 - 18:48

/ 14 views kez okundu.
Cumhur İttifakına En Güçlü Dayanak Gölcük’ten Gelecek


Yerel Seçim çalışmalarını Cumhur İttifakı ortaklarını ziyaret ederek başlayan Gölcük Belediye Lideri ve yeni periyot AK Parti Belediye Lider Adayı Ali Yıldırım Sezer, “Cumhur İttifakı’na en güçlü dayanak Gölcük’ten gelecek” dedi.

Gölcük Belediye Lideri ve yeni devir AK Parti Belediye Lider Adayı Ali Yıldırım Sezer, seçim çalışmalarına süratli başladı. Aday tanıtımının akabinde ilçede coşku ile karşılanan Lider Sezer, seçim çalışmaları kapsamında birinci olarak Cumhur İttifakı ortakları olan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ve Büyük Birlik Partisi’ni (BBP) ziyaret etti. AK Parti Gölcük İlçe Lideri Kemal Yavuz ve parti yöneticilerinin de eşlik ettiği ziyaretlerde Lider Sezer, “Cumhur İttifakı’na en güçlü dayanak Gölcük’ten gelecek” dedi. Birinci olarak AK Parti Gölcük Gençlik Kolları idare konseyi toplantısına katılan Gölcük Belediye Lideri Ali Yıldırım Sezer, Gençlik Kolları Lideri Dr. Ali Ruhan Çelik ve gençlere; olumlu yaklaşımları ile sıcak sohbetleri için teşekkür etti. Lider Sezer daha sonra MHP İlçe Lideri Derya Çavdar, BBP İlçe Lideri Sayın Şahin Akpınar ve yönetimlerini ziyaret ederek dayanaklarından ötürü teşekkür etti.

 

“BİZLER İÇİN GÖLCÜK ORTAK PAYDADIR“

Ziyaretlerde konuşan Gölcük Belediye Lideri ve AK Parti Gölcük Belediye Lider Adayı Ali Yıldırım Sezer, “Bizler için Gölcük ortak paydadır. Gölcüklü hemşehrilerimize en hoş hizmetlerin gelmesi, refah düzeyinin yükselmesi ve gereksinimlerin karşılanması noktasında kenetlendik, elimizden geleni yapıyoruz. Cumhur İttifakı’nın güçlü ve kararlı birlikteliği inşallah seçimlere de en hoş biçimiyle yansıyacaktır. Cenab-ı Allah bu birlikteliği daim eylesin inşallah” biçiminde konuştu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis