SON DAKİKA
hava
Google News

Çiftçi, “Çayırova’mızı güzelleştirmeye devam edeceğiz”

Cumhur İttifakı AK Parti Çayırova Belediye Lider Adayı ve Çayırova Belediye Lideri Bünyamin Çiftçi, Çayırovalı hemşehrileriyle çay sohbetinde bir ortaya geldi.

Son Güncelleme :

24 Şubat 2024 - 16:12

/ 94 views kez okundu.
Çiftçi, “Çayırova’mızı güzelleştirmeye devam edeceğiz”


Cumhur İttifakı AK Parti Çayırova Belediye Lider Adayı ve Çayırova Belediye Lideri Bünyamin Çiftçi, Çayırovalı hemşehrileriyle çay sohbetinde bir ortaya geldi.

31 Mart Mahalli ve idari seçimleri öncesinde Çayırovalılarla buluşmayı sürdüren Cumhur İttifakı AK Parti Çayırova Belediye Lider Adayı Bünyamin Çiftçi, SKM programları çerçevesinde dün ilçe sakinleriyle çay sohbetinde buluştu. Çayırovalıların ağır ilgi gösterdiği programda Çiftçi’yle birlikte AK Parti Çayırova İlçe Lideri Erhan Sarıdede, AK Parti Çayırova İlçe Bayan Kolları Lideri Seyhan Dönmez, AK Parti Çayırova İlçe Gençlik Kolları Lideri Furkan Yavuz, meclis üyesi adayları da yer aldı. Programda birinci olarak bir selamlama konuşması gerçekleştiren AK Parti Çayırova İlçe Lideri Sarıdede, Lider Adayı Çiftçi’nin Çayırova’da bir birincisi gerçekleştirdiğini lisana getirerek üst üste aday gösterilen birinci isim olduğunu belirtti ve Çayırovalılardan dayanak istedi.

“SİNEVİZYON GÖSTERİMİ YAPILDI”

Programda Cumhur İttifakı AK Parti Çayırova Belediye Lider Adayı Bünyamin Çiftçi’nin, vazife mühleti boyunca hayata geçirdiği çalışmalara yönelik bir sinevizyon gösterimi yapılırken, aktifliğe katılan Çayırovalılara hitap eden Yüksek İnşaat Mühendisi Bünyamin Çiftçi, şunları aktardı; “Bizler 5 yıl boyunca yetim, öksüz kardeşlerimizin, muhtaçlık sahibi her bir kardeşimizin yanında olduk, yanında olmaya devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, bakanlarımız ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Liderimiz Doç. Dr. Tahir Büyükakın’ın takviyeleriyle biz Çayırova’mızı daha da güzelleştirmeye ve yarının Çayırova’sını inşa etmeyi sürdüreceğiz.

 

“SİZLERİN HİZMETKARIYIZ”

Kentimizi düşünüyoruz ve önümüzdeki periyot Çayırova’da yaşayan her bir kardeşimize sahip çıkmaya devam edeceğiz. Rabbim bütün yavrularımızın geleceklerini ve bahtını açık eylesin. Biz belediye başkanlığı vazifesi yapıyorsak, bu sizin hizmetkarınız olduğumuz manasına gelir. Bu kardeşiniz, sonuna kadar sizlerin yanınızda olacak. Yavrularımız, evvel size sonra bize emanet. Çayırova Belediyesi olarak ben bu kelamı veriyorum, yavrularımızın ve ailelerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.” İlçe sakinlerinden büyük takviye gören Çiftçi, program sonunda Çayırovalıların talep ve tekliflerini de dinlerken, kendisiyle hatıra fotoğrafı çektirmek isteyen vatandaşlarla birlikte objektiflere poz verdi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis