SON DAKİKA
hava
Google News

Canik’te Görkemli Açılış

Canik Belediye Lideri ve Cumhur İttifakı AK Parti Canik Belediye Lider Adayı İbrahim Sandıkçı, “Canik’imizde gerçek belediyeciliği sürdüreceğiz” dedi.

Son Güncelleme :

25 Şubat 2024 - 21:12

/ 87 views kez okundu.
Canik’te Görkemli Açılış

Canik Belediye Lideri ve Cumhur İttifakı AK Parti Canik Belediye Lider Adayı İbrahim Sandıkçı, “Canik’imizde gerçek belediyeciliği sürdüreceğiz” dedi.

Cumhur İttifakı AK Parti Canik Uyum Merkezi vatandaşların ağır iştirakiyle düzenlenen açılış merasimiyle hizmete girdi. Vatandaşlar tarafından büyük ilgi ve sevgiyle karşılanan Canik Belediye Lideri ve Cumhur İttifakı AK Parti Canik Belediye Lider Adayı İbrahim Sandıkçı, “Gayretli çalışmalarımızla Karadeniz’in gözdesi haline getirdiğimiz ilçemize yeni projeler ve yatırımlarla kıymet katmaya devam edeceğiz” dedi.

Yeni Projeler Yolda

Canik’i geliştiren ve çehresini değiştiren yatırımları ilçeye kazandırdıklarını söz eden Canik Belediye Lideri ve Cumhur İttifakı AK Parti Canik Belediye Lider Adayı İbrahim Sandıkçı, “Hemşehrilerimizle gönül gönüle çalışarak ilçemize hizmet ettik. Projeler ve yatırımlarla ilçemizi yeni kimliğine kavuşturduk. Misyonda bulunduğumuz 5 yılda ilçemizi yeni toplumsal donatı alanlarıyla, eğitim yatırımlarıyla, çağdaş konutlarıyla gıpta ile bakılan, örnek gösterilen bir pozisyon haline dönüştürdük. Türkiye Yüzyılı vizyonuyla çalışmaya devam edecek, ilçemize geleceğe dönük proje ve yatırımlar kazandırmaya devam edeceğiz. İlçemizde eser ve hizmetlerle dolu 5 yıla daha imza atacağız. Canik’imizde gerçek belediyeciliği sürdüreceğiz” halinde konuştu.

Programa, AK Parti Genel Lider Yardımcısı, Etraf, Kent ve Kültür Lideri ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Siyasi ve Hukuksal İşler Lider Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, AK Parti Samsun Milletvekili Ersan Aksu, Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Lider Adayı Halit Doğan, Canik Belediye Lideri ve Cumhur İttifakı AK Parti Canik Belediye Lider Adayı İbrahim Sandıkçı, AK Parti Samsun Vilayet Lideri Mehmet Köse, MHP Samsun Vilayet Lideri Burhan Mucur, Dava Ocakları Samsun Vilayet Lideri Gökhan Yaşar, AK Parti Samsun Vilayet Bayan Kolları Lideri Rabia Bay Keser, AK Parti Canik İlçe Lideri Mahmut Gençay, MHP Canik İlçe Lideri Süleyman Baltacı, AK Parti Canik İlçe Bayan Kolları Lideri Fatma Donbay, MHP Canik İlçe Bayan Kolları Lideri Cahide Başar Kılıç, protokol üyeleri, Cumhur İttifakı mensupları ve vatandaşlar katıldı.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis