SON DAKİKA
hava
Google News

“Bütün İzmir’i bekliyorum”

İzmir Büyükşehir Belediye Lideri Tunç Soyer, misyona başladığında yüzde 12 düzeyinde olan, 287 milyon euroluk yatırımla tamamlanan Narlıdere Metrosu’nda yarın yapılacak açılış öncesi son hazırlıkları inceledi.

Son Güncelleme :

23 Şubat 2024 - 15:36

/ 154 views kez okundu.
“Bütün İzmir’i bekliyorum”


İzmir Büyükşehir Belediye Lideri Tunç Soyer, vazifeye başladığında yüzde 12 düzeyinde olan, 287 milyon euroluk yatırımla tamamlanan Narlıdere Metrosu’nda yarın yapılacak açılış öncesi son hazırlıkları inceledi. Çok heyecanlı olduklarını tabir eden Lider Tunç Soyer, “İzmir’in her yerinde çiçekler açacak. En çok da Narlıdere Metrosu nedeniyle çiçekler açacak. Bütün İzmir’i açılış törenimize bekliyorum, davet ediyorum” diye konuştu.

İzmir Büyükşehir Belediye Lideri Tunç Soyer’in kenti demir ağlarla örme maksadı doğrultusunda raylı sistem yatırımlarına son 5 yılda büyük bir sürat kazandıran Büyükşehir Belediyesi, 287 milyon euro yatırımla tamamladığı Fahrettin Altay-Narlıdere Metrosu’nu 24 Şubat Cumartesi günü açıyor. Saat 16.30’da başlayacak açılış merasimi için Balçova İstasyonu üzerinde DJ Ersin Gösteri ve Haluk Levent konseri için sahne kuruldu. İzmir Büyükşehir Belediye Lideri Tunç Soyer açılış hazırlıklarını yerinde inceledi ve İzmirlilere davette bulundu.

Soyer: “Selam olsun İzmir”

İzmir’in tarihine not düşülecek büyük açılış günü için heyecanlı olduklarını belirten İzmir Büyükşehir Belediye Lideri Tunç Soyer, “Müthiş heyecanlıyız. Sonuna geldik. Çok hummalı çalışma var. Yüzlerce arkadaşım son rötuşları yapıyor. Bahtımıza hava da şahane olacak. Bahar üzere bir hava, İzmir’in her yerinde çiçekler açacak. En çok da Narlıdere Metrosu nedeniyle çiçekler açacak. Bütün İzmir’i bekliyorum, davet ediyorum. Haluk Levent mükemmel bir konser verecek. Benim de söyleyeceklerim var, bunun için herkesi bekliyorum. Bu tarihi güne daima bir arada şahitlik edelim istiyorum. Selam olsun İzmir” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis