SON DAKİKA
hava
Google News

Bünyamin Çiftçi, ilçe protokolünü ziyaret etti

AK Parti Çayırova Belediye Lider Adayı ve Çayırova Belediye Lideri Bünyamin Çiftçi, Çayırova ilçe protokolünü makamında ziyaret etti.

Son Güncelleme :

13 Şubat 2024 - 21:24

/ 38 views kez okundu.
Bünyamin Çiftçi, ilçe protokolünü ziyaret etti


AK Parti Çayırova Belediye Lider Adayı ve Çayırova Belediye Lideri Bünyamin Çiftçi, Çayırova ilçe protokolünü makamında ziyaret etti.

 

31 Mart seçimleri öncesinde saha çalışmalarına tüm süratiyle devam eden ve belirlenen SKM programları çerçevesinde ziyaretlerini sürdüren AK Parti Çayırova Belediye Lider Adayı ve Çayırova Belediye Lideri Bünyamin Çiftçi, AK Parti Çayırova İlçe Lideri Erhan Sarıdede ve AK Parti Kocaeli Vilayet Lider Yardımcısı Orhan Keskin’le birlikte ilçe protokolünü gezdi. Bugünkü saha ziyaretleri kapsamında Çayırova Kaymakamlığı’na giden Lider Çiftçi, birinci olarak Çayırova Kaymakamı Ahmet Önal’ı makamında ziyaret etti. Kaymakam Önal’la sohbet eden Lider Çiftçi, toplumsal medya hesabından yaptığı açıklamada, “İlçe kaymakamımız Ahmet Önal’ı ziyaret ettik. Kıymetli kaymakamımıza misafirperverliği için teşekkür ediyorum” dedi.

 

MİSAFİRPERVERLİKLERİ İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ

Kaymakam Ahmet Önal’ın akabinde ziyaretlerini sürdüren AK Parti Çayırova Belediye Lider Adayı Bünyamin Çiftçi, Erhan Sarıdede ile birlikte Çayırova İlçe Emniyet Müdürü Tuncel Aldemir, Çayırova İlçe Ulusal Eğitim Müdürü Azmi Tunç, Çayırova İlçe Müftüsü İsmail Keskin, Çayırova İlçe Yazı İşleri Müdürü Bayram Ali Öge, Çayırova Toplumsal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Deniz Artumlu’yu ziyaret ederek, kolaylıklar dilerken misafirperverlikleri için de teşekkürlerini belirtti. Ziyaretler günün anısına çekilen hatıra fotoğraflarıyla sona erdi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis