SON DAKİKA
hava
Google News

Bünyamin Çiftçi, gün uzunluğu alanda

AK Parti Çayırova Belediye Lider Adayı ve Çayırova Belediye Lideri Bünyamin Çiftçi, sabah erken saatlerde başladığı saha ziyaretlerini gün boyunca sürdürüyor.

Son Güncelleme :

10 Şubat 2024 - 19:12

/ 14 views kez okundu.
Bünyamin Çiftçi, gün uzunluğu alanda


AK Parti Çayırova Belediye Lider Adayı ve Çayırova Belediye Lideri Bünyamin Çiftçi, sabah erken saatlerde başladığı saha ziyaretlerini gün boyunca sürdürüyor.

3 Şubat tarihinde gerçekleşen aday tanıtım toplantısında yine Çayırova Belediye Lider Adayı olarak açıklanan Yüksek İnşaat Mühendisi Bünyamin Çiftçi, gün uzunluğu saha ziyaretlerini sürdürüyor. Vazife müddeti boyunca daima Çayırovalılarla bir ortada olan Lider Çiftçi, seçim sürecinde de tempoyu arttırdı. SKM programları çerçevesinde alanda adım atmadık yer bırakmayan Bünyamin Çiftçi, sabah namazıyla başladığı ziyaret programlarını gün uzunluğu sürdürüyor. AK Parti Çayırova İlçe Lideri Erhan Sarıdede ve Cumhur İttifakı ortağı MHP Çayırova İlçe Lideri İsmail Akkuş’la birlikte, Çayırovalılarla bir ortaya gelen Bünyamin Çiftçi, gerçekleştirdiği ziyaretlerle gönüllere dokunuyor.

 

SIKMADIK EL, DOKUNMADIK GÖNÜL BIRAKMIYOR

AK Parti Çayırova Belediye Lider Adayı ve Mevcut Belediye Lideri Bünyamin Çiftçi, gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında, ilçedeki hastalara ve Çayırova’nın çınarlarına ziyaretler gerçekleştiriyor. Lider Çiftçi, bununla birlikte yakınlarını kaybeden Çayırovalıları da ziyaret ederek taziyelerini iletiyor. Umre görevi gerçekleştiren Çayırovalı hemşehrilerini de yalnız bırakmayan Bünyamin Çiftçi, toplumun her bölümüyle bir ortaya gelerek, Çayırova’da dokunmadık gönül, sıkmadık el bırakmıyor.

 

“SÜREKLİ VATANDAŞLARIMIZLA BİR ARADAYIZ”

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Bünyamin Çiftçi, “Çayırova’da sıkmadık el, dokunmadık gönül bırakmamak ismine saha çalışmalarını sürdürüyoruz. Sabah erken saatlerde başladığımız saha ziyaretlerimize, gün boyunca devam ediyoruz. Cumhur İttifakı ruhuyla çalışmalarımızı orta vermeden sürdüreceğiz. Halkımızın her an yanındayız ve daima onlarla birlikteyiz. Çayırovalı hemşehrilerimizden aldığımız güçle yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz” sözlerini kullandı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis