SON DAKİKA
hava
Google News

Bünyamin Çiftçi, esnaflarla bir ortaya geldi

AK Parti Çayırova Belediye Lider Adayı ve Çayırova Belediye Lideri Bünyamin Çiftçi, Çayırovalı esnaflarla güne başladı. Bünyamin Çiftçi, gerçekleşen programda esnafların görüş ve tekliflerini de dinledi

Son Güncelleme :

10 Şubat 2024 - 23:00

/ 20 views kez okundu.
Bünyamin Çiftçi, esnaflarla bir ortaya geldi


AK Parti Çayırova Belediye Lider Adayı ve Çayırova Belediye Lideri Bünyamin Çiftçi, Çayırovalı esnaflarla güne başladı. Bünyamin Çiftçi, gerçekleşen programda esnafların görüş ve tekliflerini de dinledi.

AK Parti Çayırova Belediye Lider Adayı ve Çayırova Belediye Lideri Bünyamin Çiftçi, saha ziyaretlerine orta vermeden devam ediyor. Sabahın erken saatlerinde güne başlayan Lider Çiftçi, gün boyunca Çayırovalılarla bir ortaya gelip, istişare etmeyi sürdürüyor. Bu bağlamda bugünkü birinci durağı Çayırovalı esnaf olan Lider Çiftçi, Adnan Kahveci Caddesi esnaflarıyla kahvaltıda bir ortaya geldi. Programa Lider Çiftçi’nin yanı sıra AK Parti Çayırova İlçe Lideri Erhan Sarıdede, MHP Çayırova İlçe Lideri İsmail Akkuş ve çok sayıda Adnan Kahveci Caddesi esnafı iştirak gösterdi. Programda birinci olarak selamlama konuşması gerçekleştiren MHP Çayırova İlçe Lideri Akkuş, “Malumunuz seçim sürecimiz başladı. Bu cadde esnafımızın üstüne düşeni en hoş halde yapacağından kuşkum yok. Bu caddede yıllardır biz de beraberdik. İnşallah hepimiz için hayırlara vesile olacak bir seçim olacağını düşünüyorum. Hiç kimsenin incinmeden kırılmadan devam edeceği hoş bir seçim olacağına inanıyorum” sözlerini kullandı.

 

“GÜZEL BİR OY ALACAĞIZ”

AK Parti İlçe Lideri Erhan Sarıdede ise, “Bu caddede hepimiz birbirimizi tanıyoruz uzun yıllardır. Cumhurbaşkanımızın olurlarıyla aday gösterilen Bünyamin Çiftçi liderimiz bildiğiniz üzere bizlere Cumhurbaşkanımız tarafından emanet edildi. Bizler de onla birlikte çalışmalarımıza başladık. Cumhur İttifakı’mızla birlikte Çayırova’mızda hoş bir oy alacağımızı düşünüyorum. Sizlerin de üstüne düşeni yapacağından kuşkumuz yok” açıklamalarında bulundu.

 

“ESNAFLARIMIZLA DAİMA BİR ORTAYA GELDİK”

İlçe liderlerinden sonra programda bir konuşma gerçekleştiren Lider Çiftçi, “Bugüne kadar birçok sefer bir ortaya geldik. Hedefimiz 2019 yılında seçim sürecinde kentimizi birlikte yöneteceğiz diye tabir etmiştik. Hedefimiz siz bedelli kardeşlerimizi dinleyerek, fikirlerini almak. 5 yıl boyunca bu yerde ve farklı yerlerde esnaf kardeşlerimizle bir ortaya geldik. Bu formda ortamlarda bir ortaya gelme istememizdeki sebep de şu, daha kaliteli vakit geçirelim. Varsa fikir ve tekliflerinizi alalım istiyoruz ve daha geniş bir vakitte zaman geçirelim istiyoruz. Daha çok siz konuşun istiyoruz ve bu noktada fikirlerinizi alacağız.

 

“BEYANNAMEMİZİ ZİYADESİYLE YERİNE GETİRDİK”

2019 yılında vatandaşlarımıza şunları yapacağız diye sunduğumuz beyannamemizden yalnızca bir projeye başlayamadık. O da kültür meskeni projesi. Onun da proje çizimi tamamlandı ihaleye hazır. Onun yerine daha acil olduğunu düşündüğümüz hizmetlerimizi yaptık. İki tane kitap kahveyi yaptık. Şekerpınar’da bilgi meskeni, sıhhat ocağı ve etraf yerleşke düzenlemesini gerçekleştirdik. Yenimahalle’de sıhhat ocağı, spor salonu ve muhtarlık ofisini yaptık. Sokak hayvanlarımız için rehabilitasyon merkezini yaptık. Birinci millet bahçemizi tamamladık, ikincisini yapıyoruz. Bunun üzere birçok proje yaptık ve beyannamemizi biz ziyadesiyle yerine getirmiş olduk.

 

“BİZİ YALNIZ BIRAKMADIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM”

Önümüzdeki süreçte beyannamemizi yeniden size sunacağız ve Çaırova’mızın muhtaçlığı olan projeleri hayata geçireceğiz. Ben sizlere bizi yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyorum. Kovid süreci geçirdik, sarsıntı oldu fakat biz her daim vatandaşımızın yanında olduk. Kovid sürecinde özveriyle çalıştık. Sarsıntı oldu, 5.5 ay boyunca zelzele bölgesindeydik işçilerimizle birlikte. Kolay bir 5 sene geçirmedik ona karşın rabbimizin yardımı sizlerin dayanağıyla yol yürüdük” dedi.

 

ESNAFLARDAN LİDER ÇİFTÇİ’YE DESTEK

Konuşmaların akabinde esnaflardan gelen soruları yanıtlayan Lider Çiftçi, zelzele noktasında vazife mühleti boyunca hayata geçirdiği çalışmalardan bahsetti. Öte yandan Adnan Kahveci Caddesi esnafının sorun ve tekliflerini de dinleyen Çiftçi, iletilen mevzularla şahsen ilgileneceğinin de altını çizdi. Programda esnaflar, Lider Çiftçi’ye teveccüh gösterip takviye olacaklarını da belirtirken, görüşme günün anısına çekilen hatıra fotoğrafıyla sona erdi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis