SON DAKİKA
hava
Google News

Bıyık, kapı kapı gezerek gönüllere dokunuyor

Darıca Belediye Lideri Muzaffer Bıyık, saha çalışmalarında sokak sokak, kapı kapı gezerek gönülleri fethediyor. Toplumun bütün kısımlarıyla samimi diyaloglar kuran Lider Muzaffer Bıyık, gittiği her yerde vatandaşlar tarafından epeyce sıcak karşılanıyor

Son Güncelleme :

11 Şubat 2024 - 1:48

/ 17 views kez okundu.
Bıyık, kapı kapı gezerek gönüllere dokunuyor


Darıca Belediye Lideri Muzaffer Bıyık, saha çalışmalarında sokak sokak, kapı kapı gezerek gönülleri fethediyor. Toplumun bütün kesitleriyle samimi diyaloglar kuran Lider Muzaffer Bıyık, gittiği her yerde vatandaşlar tarafından epey sıcak karşılanıyor.

Göreve geldiği günden beri gönül belediyeciliği uygulamalarıyla vatandaşlarla hiçbir vakit gönül bağını koparmayan Darıca Belediye Lideri Muzaffer Bıyık, her fırsatta Darıcalılarla iç içe olmayı sürdürüyor. Her mahallede esnaf ve vatandaşlarla birebir temas kuran ve taleplerini dinleyen Lider Muzaffer Bıyık, meselelere anında tahlil üretiyor.

 

KAPI KAPI GÖNÜLLERE DOKUNUYOR

Eşi Havva Bıyık ile birlikte Darıca’nın 14 mahallesinde sokak sokak, konut mesken, kapı kapı ziyaretlerde bulunan Lider Muzaffer Bıyık’a AK Parti Darıca İlçe Lideri Köksal Şakar ve Bayan Kolları Lideri Selma Gülenç de eşlik ederken Lider Muzaffer Bıyık, gittiği her kapıda hayli sıcak ve samimi bir halde karşılanıyor. Mahalle ziyaretlerinde vatandaşların her problemiyle yakından ilgilenen Lider Muzaffer Bıyık, gelen her talebi not alıyor.

 

TÜRKİYE YÜZYILINI BİRLİKTE İNŞA EDECEĞİZ

Ev ve sokak ziyaretlerinde vatandaşlarla sıcak diyaloglar kuran Lider Muzaffer Bıyık, birlik ve beraberlik vurgusunda bulunarak, “Hemşerilerimizle kucaklaşmak, birlikte birebir masa etrafında bulunmak bizim her vakit önceliğimiz oldu. Vazifeye geldiğimiz günden bu yana eser ve hizmet odaklı bir anlayışla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde ülkemize, kentimize hizmet sunuyoruz. İnşallah önümüzdeki süreçte de daima birlikte tek yürek olacak, üretecek, çalışacak, uğraş gösterecek ve Türkiye Yüzyılı inşasına her bir hemşerimizle birlikte katkı sunacağız” diye konuştu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marsbahis